"PRZY BOŻYM ŻŁÓBKU SIĘ ZEBRALI"- JASEŁKA DLA DZIECI Z KLAS I-III I ZAPROSZONYCH PRZEDSZKOLAKÓWjaselka 1-3 9

20 grudnia uczniowie z klasy I C wraz z wychowawczynią p. Agnieszką Perlińską wystawili jasełka " PRZY BOŻYM ŻŁÓBKU SIĘ ZEBRALI". Na przedstawienie, które odbyło się w sali sportowej przy ulicy 3 Maja, zaprosili dyrekcję, nauczycieli, koleżanki i kolegów z klas młodszych oraz przedszkolaków z zaprzyjaźnionych ze szkołą przedszkoli. Sceny wystawione w jasełkach obrazowały narodziny Jezuska w betlejemskiej szopce, otoczonej opieką aniołów oraz wizytę biednych pasterzy i bogatych królów. Dzieci przebrane w tradycyjne betlejemskie stroje, zaprezentowały się w recytacji, śpiewie, tańcu i grze na instrumentach. Po przedstawieniu p. dyrektor Krystyna Morek podziękowała "młodym aktorom" za wzruszający występ, a przedszkolaki stanęły do wspólnej fotografii ze starszymi kolegami z klasy I C.