ELIMINACJE SZKOLNE KONKURSU RECYTATORSKIEGO "CZERWIEŃCIE, ZIELEŃCIE SIĘ SŁOWA..."P1460311

26 marca, w poniedziałek odbył się szkolny etap konkursu recytatorskiego z cyklu „Czerwieńcie, zieleńcie się słowa”. W tym roku konkurs cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem wśród uczniów naszej szkoły. Wzięło w nim udział 41 recytatorów.

Przez dwie godziny w sali na trzecim piętrze rozbrzmiewała poezja w najlepszym wykonaniu. Podczas konkursu atmosfera między uczestnikami była bardzo miła i koleżeńska. Mimo stresu, wszystkie dzieci świetnie się bawiły, prezentując swój talent recytatorski. Po wysłuchaniu prezentacji komisja artystyczna: Joanna Trembasiewicz, Aldona Piwońska, Emilia Kozłowska, Elżbieta Nowak i Grażyna Sujewicz postanowiła nagrodzić Brunona Grabarę (1d), Gabrielę Marciniak (2c), Amelię Sobczyk (4d), Maję Walas (4d), Paulę Biskup (5c), Nadię Przygońską (6d) i Ninę Grabarę (7d). Laureaci reprezentować będą szkołę w kolejnych etapach konkursu.

Poziom recytacji uczniów naszej szkoły był wysoki, dlatego przyznano także 17 wyróżnień. Otrzymali je: Lilianna Walczak (1d), Patryk Rosiak (1d), Wiktoria Straszewska (2c), Patrycja Sosińska (6d), Julia Modrzejewska (5d), Zofia Ostrowska (4d), Wiktoria Gryguć (4e), Zofia Werbińska (4d), Julia Kucharska (4a), Aleksandra Gawrońska (4d), Wiktoria Wesoły (4e), Olaf Dzieran (5d), Patrycja Goździkiewicz (5a), Iga Chojnacka (5d),Barbara Maleta (5c), Oliwia Błaszczyk (6b), specjalne wyróżnienie otrzymała Natalia Jurkiewicz (5c). Na zakończenie wykonano pamiątkowe zdjęcie, a każdy uczestnik otrzymał dyplom i drobny upominek.

Wszystkim uczestnikom konkursu składamy serdeczne gratulacje, a laureatom życzymy sukcesów w kolejnych etapach zmagań recytatorskich.