KOLEJNY SUKCES OSKARA BRZOSTOWSKIEGO20180323 104830

23 marca w Domu Kultury Oskard w Koninie odbył się ogólnopolski konkurs wokalny „WYGRAJ SZANSĘ”, skierowany do dzieci i młodzieży do lat 18, którego celem jest odkrywanie talentów wokalnych. Organizatorem konkursu był producent programów telewizyjnych oraz programów estradowych z udziałem dzieci i młodzieży - TV MEDIA.
W konkursie wziął udział Oskar Brzostowski, reprezentując naszą szkołę i otrzymał 3. nagrodę. Serdecznie gratulujemy!

Oskara dopingowali i oklaskiwali koleżanki i koledzy z klasy wraz z wychowawczynią.
Podczas obrad jury zgromadzona na sali publiczność obejrzała spektakl edukacyjno – profilaktyczny w wykonaniu Teatru „Moralitet” z Krakowa.