"AKCJA JULEK"pomagamy 3

Dnia 27 marca w budynku im. Mikołaja Kopernika Szkoły Podstawowej nr 1 odbyła się zbiórka pieniędzy na leczenie 3,5 letniego Julka, który walczy z chorobą nowotworową.

Podczas przerw lekcyjnych uczniowie mogli wspomóc akcję poprzez kupno batonów i soków owocowych.

Ciekawym pomysłem, zainicjowanym przez Samorząd Uczniowski była ,,śmiechobudka’’, w której każdy uczeń dzięki gadżetom i perukom mógł się wcielić w całkowicie nową postać. Całą atmosferę imprezy podgrzewał zestaw rytmicznych piosenek przygotowanych przez naszych uczniów.

Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy wsparli tę szczytną inicjatywę. Zebrane środki w całości zostaną przekazane na leczenie Julka.