BYĆ KOBIETĄ, BYĆ KOBIETĄ... IMG 2184

Chłopcy z lasy 4 b przekonali się, że bycie kobietą nie jest wcale takie proste, a piękna fryzura to nie efekt działania czarodziejskiej różdżki.

8 marca uczniowie tej klasy udali się do MDK-u w Turku na V edycję performance fryzjerskiego „PREETY WOMAN”. Dziewczynki z 4b, czyli Ania, Anielka i Julka , po uprzednim przygotowaniu przez uczennice klas fryzjerskich ZST w Turku, zaprezentowały fryzury komunijne. Chociaż w charakterze modelek wystąpiły po raz pierwszy, zachowały się bardzo profesjonalnie. Chłopcy natomiast, jak przystało na prawdziwych mężczyzn, cierpliwie czekali na koniec pokazu. Zadowoleni i pełni wrażeń wrócili do szkoły.