IMG 1922WIOSNA NADCHODZI,

SEZON WYCIECZEK CZAS ZACZĄĆ

6 marca uczniowie klasy 4b i 4d wybrali się na wycieczkę do Łodzi. Głównym punktem programu był pobyt w Teatrze Lalek ARLEKIN, gdzie obejrzeli pełną humoru sztukę „O diable i cyruliku”. Spektakl jest opowieścią o odwiecznej walce dobra ze złem. Scenariusz został napisany na podstawi e śląskiej legendy. Elementy interaktywne w przedstawieniu, czytelne i bardzo groteskowe postacie oraz zabawne dialogi sprawiły, że został on pozytywnie odebrany przez uczniów. Po tej sporej dawce wrażeń kulturalnych nadszedł czas na relaks i rozrywkę w Parku Trampolin SALTOS. Uczniowie pod okiem wykwalifikowanego trenera wykonywali skoki i akrobacje na trampolinach, grali w zbijaka oraz skakali do basenu z gąbkami. Najodważniejsi wykonywali bardziej skomplikowane salta. Po wysiłku fizycznym należało uzupełnić spalone kalorie, dlatego wszyscy udali się do restauracji McDonalds. Zadowoleni i pełni wrażeń wrócili do Turku, gdzie czekali na nich stęsknieni rodzice.