DZIEŃ CHŁOPCA oraz DZIEŃ KOBIET W KLASIE 3B1

W środę 28 września Rodzice z rady klasowej przygotowali niespodziankę dla dzieci z klasy 3b z okazji Dnia Chłopca. Było to wyjście i zajęcia w Centrum Kreatywnego Rozwoju Dziecka „happy”. Przez dwie godziny dzieci brały udział w zajęciach świetnie się bawiąc, a przy okazji rozwijały swoje niektóre umiejętności. Zajęcia miały różny charakter. Od zajęć zabawowych przez plastyczne do muzyczno- ruchowych. W trakcie zajęć dzieci częstowały się przygotowanymi dla nich słodkościami. Uczniowie klasy 3b wrócili do szkoły zmęczeni, ale bardzo szczęśliwi.

Nie inaczej było z okazji Dnia Kobiet. Chociaż w klasie są 4 dziewczynki, wszyscy zawsze o nich pamiętają na równi z chłopcami. 8 marca cała klasa 3b pomaszerowała do Zakładu Fryzjerskiego pani Agnieszki Wojtczak na rogu ulic Uniejowskiej i Wyszyńskiego. Pomysł znów okazał się strzałem w dziesiątkę. Dziewczynkom śmiały się oczy, a panie fryzjerki wyczarował na ich włosach wspaniałe fryzury z błyszczącymi dżetami. Nikt nie zapomniał również o chłopcach, którzy skorzystali ze strzyżenia, czesania i żelowania włosów.

Prócz tych wspaniałych atrakcji zarówno we wrześniu jak i marcu, każde dziecko otrzymało słodkie upominki.