„MAŁY MISTRZ”  KLASA 2eP1080936

Nasza szkoła w ubiegłym roku szkolnym 2015/2016  przystąpiła do realizacji programu sportowego ‘’ Mały Mistrz” w którym brała udział obecna  klasa 2e. W bieżącym roku szkolnym 2016/2017 w naszej szkole kontynuujemy realizację programu  „Mały Mistrz” w klasie 2e gdzie uczniowie w dalszym ciągu  doskonalą swoje „mistrzowskie” osiągnięcia. Wszyscy uczniowie pod opieką wychowawcy pani Agnieszki Szymczyk oraz nauczyciela wychowania fizycznego Ewy Kuleszy rozwijają sprawność fizyczną, doskonalą umiejętności ruchowe, kształtują prawidłowe relacje interpersonalne, uczą się jak ważna dla prawidłowego rozwoju jest odpowiednia aktywność fizyczna.

Projekt „Mały Mistrz” cieszy się u dzieci dużym powodzeniem i uznaniem. Uczniowie niezwykle chętnie podejmują wyznaczone zadania, z zapałem wykonują wszystkie próby sprawności aby uzyskać odpowiednie tytuły i odznaki. W tym roku szkolnym  wszyscy uczniowie z klasy 2e zdobyli sprawność: gimnastyka, koszykarza i tancerza. Kilku uczniów na zajęciach pozaszkolnych osiągnęło sprawność piłkarza i karateki. W przyszłym roku szkolnym będziemy kontynuować realizację programu i zdobywać nowe sprawności.