ELIMINACJE MIEJSKIE XIII OGÓLNOPOLSKIEGO OTWP5

TURNIEJU WIEDZY O POŻARNICTWIE

„MŁODZIEŻ ZAPOBIEGA POŻAROM”

Dnia 2 lutego 2013r. w siedzibie Ochotniczej Straży Pożarnej w Turku odbyły się miejskie eliminacje XIII Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy o Pożarnictwie „Młodzież zapobiega pożarom”.

Do etapu powiatowego zakwalifikowała się uczennica naszej szkoły Aleksandra Jafra zdobywając drugie miejsce w kategorii szkół podstawowych. Opiekunem Oli jest pani Irena Dominiak.

Obok turnieju wiedzy o pożarnictwie po raz pierwszy odbył się konkurs plastyczny pod tym samym hasłem. My również zdobyliśmy nagrody , byli to Jakub Józefowicz z klasy 4d oraz Maja Tomczyk z klasy 1d. Już wiemy, że Maja ze swoją pracą przeszła dalsze etapy i zakwalifikowała się etapu wojewódzkiego. Dzieci przygotowała pani Aldona Piwońska. Gratulujemy!