SPOTKANIE Z PISARKĄ LAURĄ ŁĄCZ 20130529435

29 maja uczniowie klasy I a wraz z wychowawczynią uczestniczyli w spotkaniu z pisarką Laurą Łącz. Pani Laura okazała się nie tylko autorka książek dla dzieci , ale również znaną aktorką telewizyjną i teatralną. W sposób bardzo przystępny opowiadała o swoim życiu zawodowym i prywatnym. Miała doskonały kontakt z publicznością, czym podbiła serca przyszłych czytelników i czytelniczek. Po przeczytaniu fragmentu swojej książki autorka otrzymała kwiaty i podziękowania z rąk uczniów klasy I a SP nr 1. Każdy z uczestników spotkania mógł zakupić najnowszą książkę o przygodach kózki z dedykacją autorki.

M.Zielińska