WALENTYNKI W NASZEJ SZKOLEwalentynki 7

Dnia 14 lutego w budynku przy ulicy 3 Maja Samorząd Uczniowski zorganizował "pocztę walentynkową". Każdy mógł przekazać "walentynkę" za pośrednictwem uczniów SU koleżance, koledze, przyjaciółce, przyjacielowi, sympatii .

Dużo radości w tym dniu sprawiło uczniom tworzenie wspólnej kartki walentynkowej. Na pierwszym piętrze przy pokoju nauczycielskim były rozwieszone brystole, na których dzieci pisały życzenia, rysowały serduszka, uśmiechnięte buźki itp.

Wspólnie wykonano dużą, kolorową, wypełnioną miłymi słowami i wspaniałymi rysunkami kartkę walentynkową. Zabawa była fantastyczna!