MIKOŁAJKI NA WESOŁO I SPORTOWO W SP NR 1mikołajki  1

6 grudnia obchodziliśmy w naszej szkole ulubione przez wszystkich mikołajki. W tym dniu nie było tradycyjnych zajęć, a korytarze i sale lekcyjne wypełniły się "uśmiechniętymi postaciami" w czapeczkach Mikołaja. W klasach młodszych, w organizację mikołajek włączyli się rodzice. Nie zabrakło upominków, słodyczy, gier i wesołej zabawy przy muzyce. Uczniowie starsi spędzili ten dzień na sportowo, w towarzystwie utytułowanej zawodniczki Moniki Pyrek- założycielki FUNDACJI MONIKI PYREK, powstałej z miłości do sportu i niepohamowanej chęci zarażania tą pasją wszystkich dookoła. Fundacja tworząca  projekty dla dzieci i młodzieży, rodziców, opiekunów zachęca do bycia aktywnym i spędzania czasu wolnego na sportowo. Nasi uczniowie mieli możliwość skorzystania z niezwykle ciekawych zajęć sportowych prowadzonych przez członków fundacji i panią Monikę. To był dzień pełen wrażeń.