UCZNIOWIE Z KLAS 1C I 3 D NA ATRAKCYJNEJ WYCIECZCE W CERAMILANDII

ceramiliada 2

7 listopada, uczniowie z klas 1c i 3d brali udział w pełnej przygód i atrakcji wycieczce do Ceramilandii. W pierwszej kolejności dzieci uczestniczyły w warsztatach, dzięki którym poznały cykl   produkcji i technologię wytwarzania wyrobów z masy ceramicznej. Kolejną atrakcją wycieczki były niewątpliwie zajęcia w pracowni plastycznej, gdzie mogły własnoręcznie dekorować figurki, które później zabrały do domu. Po warsztatach i zajęciach plastycznych, uczniowie przez trzy godziny bawili się w PARKU ROZRYWKI, który oferował: 7- metrową zjeżdżalnię "Gigant", tor przeszkód ze zjeżdżalnią, labirynt z kulkami i zjeżdżalniami, karuzelę łańcuchową, kolejkę elektryczną, " krokodyla połykacza", trampoliny, dmuchaną dżunglę, automaty zręcznościowe i cymbergaje. Podczas wycieczki o bezpieczeństwo dzieci dbały wychowawczynie klas p. Agnieszka Perlińska i p. Izabela Ochota oraz p. Nikola Marecka. Do domu wróciliśmy dopiero wieczorem. To był dzień pełen emocji i wrażeń.