PIERWSZE MIEJSCE JULII KACZMAREK

W KONKURSIE OGÓLNOPOLSKIMDSC02198

Mamy ogromną przyjemność poinformować, że uczennica klasy 3 C - Julia Kaczmarek, zajęła I miejsce w kraju w Ogólnopolskim Konkursie Czytelniczym Stypendiada Wczesnoszkolna ,,Abecadło". Uczennica bezbłędnie wypełniła   test konkursowy, składający się z dwudziestu pytań zamkniętych, dotyczących zrozumienia treści dwóch części lektury. Julia uzyskała 100 % punktów możliwych do zdobycia, tytuł LAUREATA I MIEJSCA W KRAJU oraz złoty medal ORŁA CZYTELNICZEGO.

W tym samym konkursie duży sukces odnieśli również następujący uczniowie:

- Aleksandra Janik kl. 2 B - tytuł FINALISTY w konkursie czytelniczym,

- Milena Surmiak kl. 2 B- tytuł FINALISTY w konkursie matematycznym,

- Adrianna Kozłowska kl. 2 D- tytuł FINALISTY w konkursie ortograficznym,

- Bartosz Ordon kl. 3 C- tytuł FINALISTY w konkursie czytelniczym.

Sukcesy wyżej wymienionych uczniów oraz innych uczestników konkursu, przyczyniły się do uplasowania się naszej szkoły na II miejscu w skali kraju i otrzymania przez Jedyneczkę Srebrnego Pucharu Stypendiady Wczesnoszkolnej 2018/2019.

Laureatce, Finalistom i wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Grono Pedagogiczne SP nr 1 im. H. Sienkiewicza w Turku