SUKCES NASZEGO UCZNIA W X MIĘDZYNARODOWYM KONKURSIE FOTOGRAFICZNYMsukces_fotografia

W sobotnie popołudnie, 2 marca 2019 roku w auli 1. Licem Ogólnokształcącego w Turku odbyło się uroczyste podsumowanie edycji fotograficznej X Międzynarodowego Konkursu Artystycznego im. Włodzimierza Pietrzaka „Całej Ziemi jednym objąć nie można uściskiem”.

Uczeń klasy 4b Szkoły Podstawowej nr 1 im. Henryka Sienkiewicza w Turku, Stanisław Nawrot otrzymał nagrodę za zajęcie III miejsca w swojej kategorii wiekowej w tym prestiżowym konkursie. Opiekunem ucznia był p. Emil Piekarczyk.

Stasiowi gratulujemy nagrody i życzymy dalszych sukcesów.