DYSKOTEKA ANDRZEJKOWAdyskoteka 2 6 5

W poniedziałek 19 listopada w godzinach między 16:30 a 19:00 sala sportowa w Szkole Podstawowej nr 1 przy ul. 3 Maja 29 rozbrzmiewała muzyką.

Samorząd Uczniowski zorganizował dyskotekę z okazji zbliżających się andrzejek, w której tłumnie uczestniczyli uczniowie klas II-VI pod opieką swoich wychowawców i nauczycieli. Wszyscy byli bardzo zadowoleni, gdyż mogli spotkać się z koleżankami i kolegami po lekcjach, wspólnie potańczyć i posłuchać muzyki. DJ spisał się na medal, prezentując zróżnicowane utwory, zarówno starsze przeboje, jak i najnowsze hity. Jednym słowem – dla każdego coś miłego.

Dodatkową atrakcją okazał się salon wróżb. Tego popołudnia panie ze świetlicy zamieniły się we wróżki, które przepowiadały przyszłość wszystkim chętnym dzieciom. Każdy uczestnik dyskoteki otrzymał bilecik z symbolicznym kluczem, który zwalniał z niezapowiedzianych kartkówek i ustnych odpowiedzi następnego dnia.