konkurs 3UCZEŃ KLASY GIMNAZJALNEJ SP1

WYGRAŁ MIĘDZYWOJEWÓDZKI

KONKURS INFORMATYCZNY

23 kwietnia 2018 roku w Górze odbyło się podsumowanie i wręczenie nagród w Międzywojewódzkich Górowskich Konkursach Informatycznych.

Kacper Woźniak, uczeń oddziału gimnazjalnego Szkoły Podstawowej nr 1 w Turku, odniósł duży sukces wygrywając XVI edycję Międzywojewódzkiego Górowskiego Konkursu Informatycznego on-line pod hasłem "Komputery i ludzie" - STOP CYBERPRZEMOCY. Miesiąc wcześniej chętni uczniowie z trzech województw (wielkopolskiego, śląskiego i lubuskiego) rozwiązywali online test z szeroko pojętej wiedzy informatycznej. Kacper zdobył pierwsze miejsce i w poniedziałek odebrał dyplom i nagrody.

Gratulujemy sukcesu!