P1160337PIERWSZY DZIEŃ WIOSNY – ZDROWO,

KOLOROWO, PO PROSTU SZAŁOWO!

Uczniowie klas IV-VI w SP przywitali wiosnę zdrowo, kolorowo, po prostu szałowo.

Kolorowe, wesołe stroje sprawiły, że wszystkim dopisywał doskonały humor. Dzieci wymyślały różne zabawy, konkursy, śmieszne zadania do wykonania. W szkole zapanował inny podział obowiązków. W fotelu dyrektora zasiadł Kamil, który „miał na głowie całą szkołę”.

Antek sprawował funkcję wicedyrektora. Nauczyciele zasiedli w ławkach i odpowiadali na ocenę, natomiast uczniowie prowadzili lekcje, czyli byli nauczycielami. Massimo chciał być woźnym, ale stwierdził, że praca woźnego nie jest łatwa, bo wymaga ciągłego zaangażowania – naprawiania, noszenia, itp. Ola została panią sekretarz szkoły i odbierała telefony. Jagoda zastąpiła panią Jadzię i pilnowała porządku w szatniach. Na wiosnę mamy również ochotę na kolorowe kanapki. Przygotowane przez uczniów kanapki zachęcały do jedzenia, bo były niezwykle pomysłowe i przygotowane zostały zgodnie z zasadami zdrowego odżywiania. Dominowały oczywiście warzywa. W klasach młodszych można było spotkać piękną panią Wiosnę, która prowadziła barwny korowód. Widać, że przybycie wiosny w naszej szkole sprawiło wiele radości i szalonych pomysłów wśród dzieci.