BABCIU, DZIADKU KOCHAMY WAS! DZIEŃ BABCI I DZIADKA W KLASIE  3 E

DSC 0676

W dniu  26 stycznia  odbyła się w naszej klasie  uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Zaproszeni goście licznie zjawili się, by wziąć udział w obchodach tego święta. W pięknie udekorowanej sali dzieci przedstawiły program artystyczny. Były to wzruszające wiersze oraz piosenki okolicznościowe, związane ze Świętem Babci i Dziadka.

Goście obejrzeli również pokazy taneczne w wykonaniu dzieci oraz zabawną scenkę o „Tosi, babci i jej dziadku”. W trakcie uroczystości Babcie i Dziadkowie mogli podziwiać swoje pociechy w różnych formach artystycznych. Wszyscy z przejęciem odtwarzali swoje role, a goście ze wzruszeniem odbierali czułe słowa, kierowane pod ich adresem. Na zakończenie czekała na wszystkich jeszcze miła niespodzianka. Babcie i Dziadkowie wraz ze swoimi wnukami mogli się obejrzeć we wzruszającej prezentacji, która przedstawiona była w formie albumu. Następnie dzieci obdarowały swoich ukochanych gości upominkami. Na zakończenie dziecięcych występów, dwie Babcie i Dziadek, w kilku ciepłych słowach podziękowali dzieciom i wychowawczyni  za pamięć, życzenia i przygotowany program, po czym rozdali  wszystkim po czekoladzie. Uroczystość zwieńczył słodki poczęstunek, przygotowany  przez  niezawodnych rodziców, podczas którego nie brakowało okazji do rozmów i wspomnień. Atmosfera tej uroczystości była wspaniała, podziękowaniom ze strony gości nie było końca. Spotkanie upłynęło w miłej i serdecznej atmosferze.