Show „Mam Talent” w klasie 4d

22 czerwca chętni uczniowie z klasy 4 d zaprezentowali swoje talenty w rożnych dziedzinach: śpiew, taniec, pokaz sztuk walk, opowiadanie dowcipów i sztuczki karciane.

Młodych artystów oceniały starsze koleżanki z klasy 6 d: Natalia Krotowska, Justyna Wojciechowska i Wiktoria Włodarczyk.

Zwyciężyli chłopcy: Michał Wszędybył, Adam Białas i Kacper Brzostowski, którzy zaprezentowali triki karciane. Drugie miejsce wyśpiewał Oskar Brzostowski, a trzecie zajęły tancerki i piosenkarki – Michalina Rosiak i Adela Adamczyk. Nagrody dla uczestników ufundowała Zuzanna Skiba.

Wszystkim dzieciom gratulujemy talentu i odwagi!