DSC02468WYCIECZKA INTEGRUJE

Różnego typu wyjazdy za rodzinną  miejscowość uczą, bawią a przede wszystkim integrują zespoły klasowe. 14 marca uczniowie „jedynki” skorzystali z zaproszenia Gimnazjum nr 2  i  wyjechali na wspólną wycieczkę  do Łodzi. Jednym z punktów programu wycieczki był pobyt w Centrum Gier Laserowych. Zajęcia odbyły się w grupach. Każdy z graczy ubrany był w specjalną kamizelkę wyposażoną w sensory, które reagują na wiązkę laserową. Dzieci poruszały się po labiryncie pełnych  niespodzianek i pułapek, musiały wykazać się refleksem i umiejętnością analizy ciągle zmieniającej się sytuacji. Na koniec otrzymały wydruk z informacją o przebiegu walki. Po tak pasjonującej zabawie przyszedł czas na kolejną atrakcję na wycieczce. Na wielbicieli zimowych sportów czekało lodowisko. Niezależnie od tego, czy umieli jeździć na łyżwach, czy dopiero stawiali pierwsze kroki na lodzie, wszyscy wspaniale się bawili. Doświadczeni łyżwiarze z gimnazjum chętnie pomagali swoim młodszym koleżankom i kolegom. Cennych wskazówek udzielał instruktor, a nad bezpieczeństwem czuwali nauczyciele i dyrektor gimnazjum. Zabawa na tafli lodowej bardzo szybko minęła... W czasie wycieczki nawiązały się nowe znajomości i nowe przyjaźni wśród uczniów. Już w drodze powrotnej uczestnicy wycieczki  planowali  kolejny wspólny wyjazd.

„ Jedynka” serdecznie dziękuje za zaproszenie do wspólnej nauki i zabawy Dyrekcji  i nauczycielom Gimnazjum  nr 2