PRÓBNY ALARM PRZECIWPOŻAROWYKopia P1140649

27 września odbył się próbny alarm przeciwpożarowy. O godz. 1100 uczniowie usłyszeli 3 długie dzwonki powtarzające się w krótkich odstępach czasu. Po usłyszeniu sygnału dźwiękowego uczniowie, nauczyciele i obsługa sprawnie opuścili budynek szkoły. Przeprowa­dzone ćwiczenia miały na celu sprawdzenie stopnia opanowania umiejętności zachowania się w sytuacji zagrożenia pożarem, poru­szanie się zgodnie z drogami ewakuacji i przejścia na wyznaczony teren zbiórki.

Ćwiczenia nadzorowane były przez kapitana Piotra Pieśkiewicza z Państwowej Straży Pożarnej. Akcja przebiegła sprawnie i w wyznaczonym czasie.