KARNAWAŁOWO NA LEKCJACH MUZYKIP1170545

Klasy czwarte w naszej szkole na lekcjach muzyki prezentowały umiejętności taneczne i wokalne. Zadaniem z jakim się zmagały to samodzielne opracowanie wybranej przez siebie piosenki poprzez ułożenie choreografii i tańca. Do zadania wszyscy podeszli profesjonalnie robiąc charakteryzacje, przygotowując stroje oraz własnoręcznie wykonując instrumenty. Występy wszystkim się podobały zarówno widowni, jak i występującym.

Dzieci występowały tylko przed swoją klasą, ale   dzięki wspaniałej zabawie próbowały pokonać termę związaną z występem , jak również uczyły się współpracy z kolegami, a wszystko to przy dźwiękach ulubionych przebojów.