Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów aktualnosci13_14/13_14_Pierwszy_Dzien_Wiosny oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Festiwal Witamin Wiosną

W naszej szkole z okazji Dnia Wiosny odbył się Festiwal Witamin. Wszyscy wiemy, jakDSC02802 bardzo ważne dla naszego zdrowia jest  odpowiednie odżywianie się. Pierwszego Dnia Wiosny od samego rana dało się zauważyć wśród dzieci radosne poruszenie. Cała szkoła rozświetliła się radosnymiwiosennymi kolorami z przeróżnymi gadżetami  wskazującymi, że wiosna tuż …tuż… Na korytarzach gościły portrety „Pani Wiosny”, które zapowiadały nadejście długo oczekiwanej pory roku Jeśli  ktoś chciał przez chwilę wcielić się w piękną „Panią Wiosnę”,mógł skorzystać z monidła i zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie.

Uczniowie na lekcjach przygotowywali zdrowy poczęstunek. Wszystko to działo się pod czujnym okiem pani dietetyk NataliiOsińskiej,która odwiedziła nas tego dnia w szkole. Na spotkaniu z paniądietetyk dzieci poznały zasady zdrowego żywienia, uświadomiły sobie jak ważne jest śniadanie dla zapewnienia  energii na cały dzień  i co tak naprawdę znaczy dobrze się odżywiać. Zdrowy styl życia  to nie tylko zdrowe odżywianie, ale także uprawianie aktywności sportowej.  Okazją do aktywnego stylu życia było zorganizowanie placów zabaw w salach lekcyjnych według pomysłu uczniów. Najczęściej uczniowie bawili się w berka, kapsle, skakanie w gumę ,w klasy, w chłopa, w skakankę, i  komórki do wynajęcia.

Jesteśmy przekonani , że po takim przywitaniu Wiosna na dobre już zagości w murach naszej szkoły.

Serdecznie dziękujemy pani dietetyk Natalii Osińskiej za profesjonalne porady. Dzięki naszemu gościowi dowiedzieliśmy się,w jaki sposób się odżywiać, aby zachować dobre samopoczucie i cieszyć się dobrą kondycją zdrowotną.

{gallery}aktualnosci13_14/13_14_Pierwszy_Dzien_Wiosny{/gallery}