OSIĄGNIĘCIA PRZEDMIOTOWE UCZNIÓW SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 1
IM HENRYKA SIENKIEWICZA W TURKU
W ROKU SZKOLNYM 2017-2018 – JĘZYK POLSKI
Lp. |
Nazwa konkursu |
Osiągnięcia
|
Opiekun |
|
Imię i nazwisko ucznia |
Osiągnięte miejsce |
|||
1. |
VIII Międzynarodowy Konkurs Artystyczny im. W. Pietrzaka pt. „Całej ziemi jednym objąć nie można uściskiem.” |
Nadia Przygońska kl. 6d |
I nagroda |
Ewa Pawlak
|
Michalina Rosiak kl. 7d |
III nagroda |
|||
2. |
Ogólnopolski Konkur "Stypendiada Wczesnoszkolna"- Konkurs Czytelniczy "Abecadło". |
Anna Majda kl.2a |
Finalistka |
Iwona Łuczak |
Julia Kaczmarek kl.2c |
Finalistka |
Agnieszka Perlińska |
||
3. |
XXVI Ogólnopolski Zlot Szkół Sienkiewiczowskich - konkurs literacki |
Paula Biskup kl. 5c |
III miejsce |
Ewa Pawlak
|
4. |
XVI Konkurs Recytatorski "Wielkopolska w poezji". |
Nina Grabara kl.7d |
I miejsce |
Ewa Pawlak
|
Aleksandra Pietrzak kl.7d |
wyróżnienie |
|||
5. |
XXVI Międzypowiatowy Konkurs Recytatorski „Czerwieńcie, zieleńcie się słowa”, Strzałkowo |
Brunon Grabara kl.1d |
Nagroda |
Izabela Ochota |
Paula Biskup kl. 5c |
Nagroda |
Ewa Pawlak |
||
6. |
Konkurs literacki „Opowiadanie z dreszczykiem”- etap miejski |
Adam Wieczorkiewicz kl.5a |
Wyróżnienie |
Emilia Kozłowska |
7. |
Międzyszkolny Konkurs literacki na opowiadanie z dreszczykiem pt. „O czym szumi wiatr, gdy zapada zmrok” – dla klas V |
Lena Fryga kl. 5c |
II miejsce |
Elżbieta Nowak |
OSIĄGNIĘCIA PRZEDMIOTOWE UCZNIÓW SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 1
IM HENRYKA SIENKIEWICZA W TURKU
W ROKU SZKOLNYM 2017-2018 - MATEMATYKA
Lp. |
Nazwa konkursu |
Osiągnięcia |
Opiekun |
|
Imię i nazwisko ucznia |
Osiągnięte miejsce |
|||
1. |
Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy Archimedes Matematyka Plus kl. I-III |
Adam Marciniak kl. 3b Zuzanna Ochapska kl. 3b Oliwia Siwek kl. 3b Bartosz Kaźmierczak kl. 3d |
Laureat I stopnia z wyróżnieniem |
Marzanna Rzetecka Marzanna Rzetecka Marzanna Rzetecka Hanna Baran |
Dawid Podębski kl. 3b Jan Donart kl. 3d Jakub Dziurdziński 3e |
Laureat I stopnia |
Marzanna Rzetecka Hanna Baran Agnieszka Szymczyk |
||
Wojciech Sobczak kl. 3b Bartłomiej Karwacki kl. 3b Marcel Tomczak kl. 3d Agata Kukuła kl. 3d Piotr Seidel kl. 3d Nadia Stawska kl. 3d Kacper Łania 3e Miłosz Ciuśniak 3e Wiktoria Stawicka 3e |
Laureat II stopnia |
Marzanna Rzetecka Marzanna Rzetecka Hanna Baran Hanna Baran Hanna Baran Hanna Baran Agnieszka Szymczyk Agnieszka Szymczyk Agnieszka Szymczyk |
||
Wiktor Kowalski kl. 3b Oliwier Jasiakiewicz kl. 3b Oliwier Miler kl. 3b Kacper Bilmon – Paul kl. 3b Marcel Rusek 3e Aleksandra Śliga 3e |
Laureat III stopnia |
Marzanna Rzetecka Marzanna Rzetecka Marzanna Rzetecka Marzanna Rzetecka Agnieszka Szymczyk Agnieszka Szymczyk |
||
Jakub Szczeciński 3d Alicja Grabowska 3e Filip Perliński 3e Ilona Linka 3e |
Laureat IV stopnia |
Hanna Spychalska - Baran Agnieszka Szymczyk Agnieszka Szymczyk Agnieszka Szymczyk |
||
Maxymilian Kąciak 3a Jan Ptak 3c |
Laureat V stopnia |
Elżbieta Pokojowa Róża Kurzawa |
||
2. |
Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy Archimedes Matematyka Plus kl. IV-VII |
Gabriela Szymczak 5c |
Laureat I stopnia z wyróżnieniem |
Wioletta Trocha |
Marcin Buda 6b |
Laureat I stopnia |
Wioletta Trocha |
||
Wojciech Zygoń 4b Bartosz Dziamara 4d Marek Adamski 5b Oliwia Błaszczyk 6b Mikołaj Ryczyński 6d Adam Białas 7d |
Laureat II stopnia |
Adela Majtka Stanisław Frątczak Adela Majtka Wioletta Trocha Agnieszka Koszykowska Agnieszka Rajczyk |
||
Jordan Drzewiecki 4b Piotr Potyralski 4b Lena Gradzik 4d Adam Kolenda 4d Aleksandra Gawrońska 4d Piotr Paszak kl. 5b Kamil Gawroński 5c Zuzanna Tyczyńska 5c Natalia Jurkiewicz 5c Kacper Urbańczyk 5d Filip Ratajczyk 6c Maciej Biskup 7c |
Laureat III stopnia |
Adela Majtka Adela Majtka Stanisław Frątczak Stanisław Frątczak Stanisław Frątczak Adela Majtka Wioletta Trocha Wioletta Trocha Wioletta Trocha Wioletta Trocha Wioletta Trocha Stanisław Frątczak |
||
Nina Misiek 5c Paula Biskup 5c Michał Rychter 5d Joanna Paszak 6b Igor Jasnowski 6b Szymon Kurzawa 6d Zuzanna Skiba 7d Michalina Rosiak 7d |
Laureat IV stopnia |
Wioletta Trocha Wioletta Trocha Wioletta Trocha Wioletta Trocha Wioletta Trocha Agnieszka Koszykowska Agnieszka Rajczyk Agnieszka Rajczyk |
||
Igor Stasiak 4b Aniela Marucha 4b Zofia Ostrowska 4d Patryk Majewski 4e Mateusz Szczesiak 5a Bartosz Ciuśniak 5a Michał Kostrzewa 5c Ada Koszykowska 5d Rafał Tychowski 5d Natalia Kałużna 7d |
Laureat V stopnia |
Adela Majtka Adela Majtka Stanisław Frątczak Agnieszka Koszykowska Agnieszka Koszykowska Agnieszka Koszykowska Wioletta Trocha Wioletta Trocha Wioletta Trocha Agnieszka Rajczyk |
||
3. |
Międzynarodowy Konkurs "Kangur Matematyczny" 2017 - Żaczek |
Paulina Gustowska kl.2c Bartosz Ordon kl.2c |
wyróżnienie |
Agnieszka Perlińska Agnieszka Perlińska |
4. |
Międzynarodowy Konkurs "Kangur Matematyczny" 2017 - Maluch |
Piotr Seidel kl.3d Kacper Łania kl.3e Kornelia Kacprzak kl.3d Ilona Linka kl.3e Jakub Szczeciński kl.3d Jan Donart kl.3d Jan Ptak kl.3c Bartosz Kaźmierczak kl.3d Oliwier Miler kl.3b Wojciech Sobczak kl.3 b Dominik Drobik kl.4a Wojciech Zygoń kl.4b Jordan Drzewiecki kl.4b Nadia Sidorowicz kl.4d |
wyróżnienie |
Hanna Baran Agnieszka Szymczyk Hanna Baran Agnieszka Szymczyk Hanna Baran Hanna Baran Róża Kurzawa Hanna Baran Marzanna Rzetecka Marzanna Rzetecka Agnieszka Koszykowska Adela Majtka Adela Majtka Stanisław Frątczak |
5. |
Międzynarodowy Konkurs "Kangur Matematyczny" 2017 - Beniamin |
Marek Adamski kl.5b |
bardzo dobry |
Adela Majtka |
Ada Koszykowska kl.5d Mikołaj Ryczyński kl.6d Igor Jasnowski kl.6b Oliwia Błaszczyk kl.6b |
wyróżnienie |
Wioletta Trocha Agnieszka Koszykowska Wioletta Trocha Wioletta Trocha |
||
6. |
Międzynarodowy Konkurs "Kangur Matematyczny" 2017 - Kadet |
Adam Białas kl.7d |
bardzo dobry |
Agnieszka Rajczyk |
Maciej Biskup kl.7c Zuzanna Skiba kl.7d Michalina Rosiak kl.7d Nina Grabara kl.7d Aleksandra Kukuła kl.7d |
wyróżnienie |
Stanisław Frątczak Agnieszka Rajczyk Agnieszka Rajczyk Agnieszka Rajczyk Agnieszka Rajczyk |
||
7. |
Ogólnopolski Konkurs "Stypendiada Wczesnoszkolna"- Konkurs Matematyczny "Plusik" |
Zuzanna Buda z kl.2 c |
III miejsce |
Agnieszka Perlińska |
8. |
XV Regionalny Konkurs Matematyczny "Czas na szóstkę" |
Natalia Kałużna kl.7d |
I miejsce |
Agnieszka Rajczyk
|
Zuzanna Skiba kl.7d |
II miejsce |
|||
Michalina Rosiak kl.7d |
wyróżnienie |
|||
9. |
Wojewódzki Konkurs Matematyczny |
Zuzanna Skiba 7d |
Laureatka |
Agnieszka Rajczyk |
Natalia Kałużna 7d |
finalistka |
OSIĄGNIĘCIA PRZEDMIOTOWE UCZNIÓW SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 1
IM HENRYKA SIENKIEWICZA W TURKU
W ROKU SZKOLNYM 2017-2018 – JĘZYK ANGIELSKI
Lp. |
Nazwa konkursu |
Osiągnięcia
|
Opiekun |
|
Imię i nazwisko ucznia |
Osiągnięte miejsce |
|||
1. |
Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy „Olimpusek” |
Brunon Grabara kl. 1d |
laureat |
Magdalena Sobczak |
2. |
Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego „Olimpus”. |
Natalia Kałużna 7d
|
laureat |
Agnieszka Płóciennik
|
3. |
Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego „Albus” |
Jorgos Eustathiou kl. 4d Adam Kolenda kl. 4d |
laureat
|
Ewa Rosiak Ewa Rosiak |
Lena Gradzik kl.4d Gabriela Szymczak kl.5c |
wyróżnienie
|
Magdalena Sobczak
|
||
4. |
Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego. |
Natalia Kałużna 7d |
laureat |
Agnieszka Płóciennik |
5. |
XI edycja Powiatowego Konkursu Recytatorskiego Poezji Obcojęzycznej |
Lena Gradzik kl.4d |
II miejsce |
Magdalena Sobczak
|
Kamil Gawroński kl.5c |
III miejsce |
|||
6. |
„The School Year with New York”- konkurs na prezentację multimedialną. |
Aleksandra Kukuła 7d |
II miejsce |
Agnieszka Płóciennik |
Michalina Rosiak 7d |
III miejsce |
|||
7. |
„The School Year with New York”- konkurs na gadżet. |
Paweł Abramowicz7d |
I miejsce |
Agnieszka Płóciennik |
Aleksandra Kukuła7d |
I miejsce |
|||
8. |
„The School Year with New York”- konkurs na kronikę. |
Zuzanna Skiba 7d
|
II miejsce
|
Agnieszka Płóciennik |
9. |
„The School Year with New York”- konkurs na plakat „Wanted”. |
Aleksandra Kukuła 7d Michalina Rosiak 7d
|
I miejsce III miejsce |
Agnieszka Płóciennik |
10. |
„The School Year with New York”- konkurs na ulotkę. |
Aleksandra Kukuła 7d |
II miejsce |
Agnieszka Płóciennik |
Zuzanna Skiba 7d |
Wyróżnienie |
|||
11. |
XIII Powiatowy Konkurs Prezentacji Scenicznych "The School Stage" |
Zespół dziewcząt z kl. 7d: Adela Adamczyk Nikola Grąbkowska Michalina Stasiak |
I miejsce
|
Agnieszka Płóciennik |
12. |
Konkurs Języka Angielskiego „Write me More” |
Michalina Rosiak 7d
|
Wyróżnienie |
|
13. |
V Powiatowy Konkurs Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych. |
Natalia Kałużna kl.7d |
I miejsce |
Agnieszka Płóciennik |
Michalina Rosiak kl.7d |
I miejsce |
|||
14. |
Międzyszkolny Festiwal Angielskich Kolęd i Piosenek Świątecznych ENGLISH CHRISTMAS SONGS FESTIVAL |
Paula Biskup kl.5c |
II miejsce |
Magdalena Sobczak
|
Amelia Sobczyk kl.4d |
III miejsce |
OSIĄGNIĘCIA PRZEDMIOTOWE UCZNIÓW SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 1
IM HENRYKA SIENKIEWICZA W TURKU
W ROKU SZKOLNYM 2017-2018 – JĘZYK NIEMIECKI
Lp. |
Nazwa konkursu |
Osiągnięcia
|
Opiekun |
|
Imię i nazwisko ucznia |
Osiągnięte miejsce |
|||
1. |
Powiatowy Konkurs na najciekawszy wideoclip „Um mich herum – ja i moja okolica:” w ramach projektu „ Wiosna z niemieckim…” org przez I LO w Turku |
Zofia Dobrowolska kl. 7d Nikola Grąbkowska kl.7d Zuzanna Skiba kl. 7d |
I miejsce |
Aneta Woźniak |
OSIĄGNIĘCIA PRZEDMIOTOWE UCZNIÓW SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 1
IM HENRYKA SIENKIEWICZA W TURKU
W ROKU SZKOLNYM 2017-2018 – PRZYRODA
Lp. |
Nazwa konkursu |
Osiągnięcia
|
Opiekun |
|
Imię i nazwisko ucznia |
Osiągnięte miejsce |
|||
1. |
Ogólnopolski konkurs Geograficzny - „Eko-Planeta” kategoria test |
Aleksandra Kurzawa kl. 6c |
wynik bardzo dobry |
Katarzyna Błajet |
Nina Grabara kl. 7d |
wynik bardzo dobry |
Krystyna Morek |
||
Piotr Potyralski kl. 4b |
wynik bardzo dobry |
Katarzyna Błajet |
||
Oliwia Błaszczyk kl. 6b |
wyróżnienie |
Katarzyna Błajet |
||
2. |
Ogólnopolski Konkurs Ekologiczny „Eko-Planeta” - w kategorii prac indywidualnych |
Kukuła Aleksandra kl. 7d |
wynik bardzo dobry |
Krystyna Morek |
Nikola Grąbkowska kl. 7d |
wyróżnienie |
Krystyna Morek |
||
Aleksandra Kurzawa kl. 6c |
wyróżnienie |
Katarzyna Błajet |
||
3. |
Ogólnopolski Konkurs Zachowaj Trzeźwy Umysł „Na skrzydłach przyjaźni” |
Norbert Pokrywiecki kl. 6c |
laureat |
Katarzyna Błajet |
OSIĄGNIĘCIA PRZEDMIOTOWE UCZNIÓW SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 1
IM HENRYKA SIENKIEWICZA W TURKU
W ROKU SZKOLNYM 2017 - 2018 – HISTORIA
Lp. |
Nazwa konkursu |
Osiągnięcia |
Opiekun |
|
Imię i nazwisko ucznia |
Osiągnięte miejsce |
|||
1. |
Ogólnopolski Konkurs „Józef Mehoffer i jego turkowskie dzieło” - część historyczna, etap indywidualny - kategoria szkoła podstawowa.
|
Oliwia Błaszczyk |
II miejsce
|
Bożena Mielczarek |
2. |
XXII Wojewódzki Konkurs Wiedzy o Wielkopolsce |
Bartosz Dziamara kl. 4d |
Laureat I miejsca |
Bożena Mielczarek |
Adam Kolenda kl.4d |
Laureat I miejsca |
|||
Mateusz Szczesiak kl. 5 a |
Finalista |
|||
3. |
Powiatowy Konkurs Wiedzy o Unii Europejskiej |
Bartosz Błaszczyk kl.7c Skiba Zuzanna kl. 7d Rosiak Michalina kl. 7d |
V miejsce |
Małgorzata Kaczkowska |
4. |
Miejsko - Gminny Konkurs Mieczysław Smorawiński Żołnierz Walczący o Niepodległość |
Aleksandra Kujawa 6d Aleksander Jerzak 7c Anna Ziętek 7b |
II miejsce |
Bożena Mielczarek Anna Maćczak
|
5. |
Gminny Konkurs Czytelniczo - Historyczny Historia i dzień dzisiejszy naszego miasta |
Oliwia Błaszczyk kl.6b Liwia Olejnik 6d Michalina Rosiak kl.7d Kornelia Pisula kl.7d |
II miejsce |
Bożena Mielczarek Anna Maćczak
|
OSIĄGNIĘCIA PRZEDMIOTOWE UCZNIÓW SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 1
IM HENRYKA SIENKIEWICZA W TURKU
W ROKU SZKOLNYM 2016-2017 – INFORMATYKA I TECHNIKA
Lp. |
Nazwa konkursu |
Osiągnięcia |
Opiekun |
|
Imię i nazwisko ucznia |
Osiągnięte miejsce |
|||
1. |
Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom” – etap miejski |
Aleksandra Sewioł kl. 6b |
II miejsce |
Irena Dominiak |
2. |
Powiatowy Międzyszkolny Konkurs Multimedialny - Jestem cyberrozsądny |
Kacper Lodziński kl. 5b |
I miejsce |
Irena Dominiak |
3. |
Powiatowy Konkurs Fotograficzny pod hasłem „Ubrani w książkę” |
Adam Białas 7d |
II miejsce |
Emil Piekarczyk |
OSIĄGNIĘCIA PRZEDMIOTOWE UCZNIÓW SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 1
IM HENRYKA SIENKIEWICZA W TURKU
W ROKU SZKOLNYM 2017-2018 – PLASTYKA
Lp. |
Nazwa konkursu |
Osiągnięcia
|
Opiekun |
|
Imię i nazwisko ucznia |
Osiągnięte miejsce |
|||
1. |
XXII Ogólnopolski Konkurs Plastyczny im. Ireny Kwinto „Bajkowe zwierzoludy” |
Amelia Ulańska 4d
|
Kwalifikacja pracy do wystawy |
Aldona Piwońska |
2. |
Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Mój teatr” |
Joanna Paszak kl.6b Wiktoria Grzelczak kl.4c Julia Choja kl.6a Massimo Wiśniewski kl.6a Gabriela Bartczak kl.6a Alicja Krauze kl.6a Julia Zawilska kl.6a Julia Ziemiańska kl.6a Chrzuszcz Aleksandra kl. 6b |
III nagroda |
Aldona Piwońska
|
Wystawa
|
||||
3. |
Ogólnopolski Konkurs Plastyczny pt. „Zapobiegamy pożarom” – etap miejski |
Filip Grabowski kl. 5c |
I miejsce |
Aldona Piwońska |
Barbara Maleta kl. 5c |
III miejsce |
|||
4. |
Powiatowy Konkurs plastyczny „Najpiękniejsze jajko wielkanocne” |
Aleksandra Janik kl. 1b |
I nagroda |
Lidia Pasturek Aldona Piwońska Agnieszka Szymczyk |
Bartosz Maniakowski 5d |
I nagroda |
|||
Marcel Chojnacki kl. 3e |
wyróżnienie |
|||
5. |
Międzyszkolny Konkurs Plastyczny na plakat „100 lat wolnej Polski” |
Blanka Górska kl.4a |
III nagroda |
Aldona Piwońska |
6. |
Konkurs Plastyczny na pisankę wielkanocną – etap miejski |
Michalina Rosiak 7d Aleksandra Kałużna 5d Basia Maleta 5c Julia Urbańczyk 6d Piotr Cieślak 4b |
Nagroda Nagroda Nagroda Nagroda Nagroda |
Aldona Piwońska
|
7. |
Konkurs plastyczny na najładniejszą Kartkę Wielkanocną – etap miejski |
Anna Rosiak 7C Natalia Śliwińska 7C |
Wyróżnienie |
Andrzej Majda |
8. |
Konkurs Plastyczny Zaprojektuj pocztówkę pt. „100 lat Niepodległej Polski” – etap miejski |
Xymena Musiałkiewicz kl.6d |
Wyróżnienie |
Aldona Piwońska |
OSIĄGNIĘCIA MUZYCZNE UCZNIÓW SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 1
IM HENRYKA SIENKIEWICZA W TURKU
W ROKU SZKOLNYM 2017-2018
Lp. |
Nazwa konkursu |
Osiągnięcia |
Opiekun |
|
Imię i nazwisko ucznia |
Osiągnięte miejsce |
|||
1. |
XV Ogólnopolski Festiwal Piosenki Dzieci i Młodzieży „Nad Wierną Rzeką”, Małogoszcz |
Paula Biskup kl. 5c |
Grand Prix |
I.Ochota |
2. |
XXVIII Ogólnopolski Festiwal Piosenki im. Henryka Hampla, Woźniki |
Paula Biskup kl. 5c |
nagroda główna |
I. Ochota |
3. |
X Ogólnopolski Otwarty Konkurs Wokalny „Mikrofon dla każdego”, Łęczyca |
Paula Biskup kl. 5c |
I miejsce |
I.Ochota |
4. |
II Ogólnopolski Festiwal Piosenki Dziecięcej Gwiazdozbiory |
Paula Biskup kl. 5c |
I miejsce |
I.Ochota |
5. |
II Ogólnopolski Konkurs Piosenki Dziecięcej Młodzieżowej „Złoty Mikrofon”, Opoczno 2018 |
Paula Biskup kl. 5c |
wyróżnienie |
I.Ochota |
6. |
XII Spotkania Mistrzów Muzyki- Prezentacje wokalistów w Edukacja Kulturalna z Koziołkiem Matołkiem, Pacanów 2018 |
Paula Biskup kl. 5c |
nominacja |
I.Ochota |
7. |
IX Ogólnopolski Festiwal Piosenki Dzieci i Młodzieży im. Henryka Pelli „MUZOL” 2018 |
Paula Biskup kl. 5c |
wyróżnienie |
I.Ochota |
Gabriela Tyczyńska kl.3c |
finalistka |
|||
Amelia Sobczyk kl. 4d |
finalistka |
|||
8. |
37. Festiwal Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej, Konin 2018 |
Paula Biskup kl. 5c |
I miejsce |
I. Ochota |
Amelia Sobczyk kl. 4d |
finalistka |
|||
9. |
XVI Ogólnopolski Konkurs Piosenki „Kumak”, Pabianice |
Amelia Sobczyk kl. 4d |
finalistka |
I.Ochota |
10. |
XX Ogólnopolski Festiwal Twórczości Muzycznej Dzieci i Młodzieży „Wesoła Pięciolinia 2018” - Ostrów Wielkopolski |
Amelia Sobczyk kl. 4d |
wyróżnienie |
I.Ochota |
11. |
23 Ogólnopolski Konkurs Piosenki „Wygraj Sukces”, eliminacje regionalne |
Maja Walas kl. 4d |
finalistka |
I.Ochota |
12. |
23 Ogólnopolski Konkurs Piosenki „Wygraj Sukces”, eliminacje rejonowe |
Adrianna Kozłowska kl. 1d |
wyróżnienie |
I.Ochota |
13. |
I Konkurs Piosenki Musicalowej, Filmowej i Bajkowej „Festiwal Przebojów”, Dobra 2018 |
Maja Walas kl. 4d |
II miejsce |
I.Ochota |
14. |
XVI Powiatowy Festiwal Kolęd i Pastorałek, Władysławów 2018 |
Amelia Sobczyk kl. 4d |
II miejsce |
I.Ochota
|
Maja Walas kl.4d |
III miejsce |
OSIĄGNIĘCIA PRZEDMIOTOWE UCZNIÓW SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 1
IM HENRYKA SIENKIEWICZA W TURKU
W ROKU SZKOLNYM 2017 - 2018 – WYCHOWANIE FIZYCZNE
Lp. |
Nazwa konkursu |
Osiągnięcia
|
Opiekun |
|
Imię i nazwisko ucznia |
Osiągnięte miejsce |
|||
1. |
Finał Mistrzostw Wielkopolski w drużynowym pływaniu dziewcząt. |
Nikola Grąbkowska 7D |
28 miejsce |
Tomasz Gargula Tadeusz Tomczak Ewa Kulesza |
Aleksandra Kukuła 7d Julia Lubas 7c |
21 miejsce |
Bożena Janowska |
||
2. |
Finał Mistrzostw Wielkopolski w drużynowym pływaniu chłopców. |
Igor Janiszewski 2A |
19 miejsce |
Tomasz Gargula Tadeusz Tomczak
|
3. |
Mistrzostwa Powiatu Tureckiego w pływaniu chłopców. |
Janiszewski Igor 2A Karwacki Bartosz - 3A Bartłomiej Karwacki 3B Stasiak Igor 4B |
I miejsce |
Tomasz Gargula Tadeusz Tomczak
|
4. |
Mistrzostwa Powiatu Tureckiego w pływaniu dziewcząt. |
Orłowska Maria 3D |
I miejsce |
Tomasz Gargula Tadeusz Tomczak Ewa Kulesza |
3. |
Mistrzostwa Powiatu Tureckiego w minisiatkówce chłopców |
Buda Marcin 6b Gargula Kajetan 5d Jasiakiewicz Dawid 6b Jóźwiak Mikołaj 6a Ryczyński Mikołaj 6d Witkowski Oliwier 6d |
I miejsce
|
Tomasz Gargula Tadeusz Tomczak
|
4. |
Mistrzostwa Rejonu Konińskiego w minisiatkówce chłopców |
Buda Marcin 6b Gargula Kajetan 5d Jasiakiewicz Dawid 6b Jóźwiak Mikołaj 6a Ryczyński Mikołaj 6d Witkowski Oliwier 6d |
I miejsce |
Tomasz Gargula Tadeusz Tomczak
|
5. |
Mistrzostwa Powiatu Tureckiego w minisiatkówce chłopców |
Buda Marcin 6b Gargula Kajetan 5d Jasiakiewicz Dawid 6b Jóźwiak Mikołaj 6a Ryczyński Mikołaj 6d Witkowski Oliwier 6d |
I miejsce |
Tomasz Gargula Tadeusz Tomczak
|
6. |
Mistrzostwa Powiatu Tureckiego w minisiatkówce dziewcząt |
Cieślak Klaudia 6a Kamińska Joanna 6c |
III miejsce |
Tadeusz Tomczak Ewa Kulesza |
7. |
Mistrzostwa Miasta i Powiatu w Drużynowym Pływaniu Dziewcząt - 50 m stylem dowolnym
|
Lubas Julia 7 c |
1 miejsce |
Bożena Janowska |
Kukuła Aleksandra- 7d
|
2 miejsce
|
|||
8. |
Mistrzostwa Powiatu w Czwórboju lekkoatletycznym |
Wiktoria Szczupak kl. 6a Michalina Michowska kl. 6b Aleksandra Sewioł kl.6b Jagoda Świniarska kl.6b Zuzanna Szczupak kl. 6b
|
IV miejsce |
Ewa Kulesza |
OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 1
IM HENRYKA SIENKIEWICZA W TURKU
W ROKU SZKOLNYM 2017 - 2018
RELIGIA
Lp. |
Nazwa konkursu |
Osiągnięcia |
Opiekun |
|
Imię i nazwisko ucznia |
Osiągnięte miejsce |
|||
1. |
Powiatowy Konkurs Sztuki Katolickiej w Psarach- kategoria plastyczna - „Różaniec” |
Julia Sienkiewicz kl.2C
|
nagroda |
s. Maksymiliana |
Powiatowy Konkurs Sztuki Katolickiej w Psarach - kategoria plastyczna - „Święty” |
Adam Kolenda kl.4D |
nagroda |
s. Maksymiliana |
|
Blanka Górska kl. 4A |
nagroda |
E. Stefańska |
||
Natalia Kaźmierczak kl. 4A |
nagroda |
E. Stefańska |
||
2.
|
Parafialny Konkurs Różańcowy w Parafii NSPJ w Turku w kategorii „Różaniec dla NMP w Turku” |
Tymoteusz Łagiewka kl. 1 B Sandra Groblica kl.1B Antoni Janaszkiewicz kl.1B Aleksandra Janik kl.1B Zofia Mariasiewicz kl.1B Kinga Graczyk kl.1B Tobiasz Grzesik kl.1C Antoni Hrisz kl.1C Zuzanna Czyżkowska kl.1C Ewa Piekarska kl.1C Jakub Kruczkowski kl. 1 A Jakub Kuligowski kl. 1 A |
nagroda |
E. Stefańska |
Parafialny Konkurs Różańcowy w Parafii NSPJ w Turku w kategorii „Róża dla NMP w Turku” |
Alan Będziechowski kl.3E |
I miejsce |
s. Maksymiliana |
|
Filip Perliński kl.3E |
II miejsce |
s. Maksymiliana |
||
Julia Kaczmarek kl.3E Julia Sienkiewicz kl.3 E Jakub Dziurdziński kl. Maria Jędrzejewska Kinga Graczyk kl. 1 B Maria Hatlińska Aniela Kukulska Lena Frącala Zofia Stefanowska Marcel Nowicki Oliwia Knapkiewicz Julia Bachera kl. 3E Maria Jedrzejewska |
wyróżnienie |
s. Maksymiliana s. Maksymiliana s. Maksymiliana s. Maksymiliana E. Stefańska E. Stefańska E. Stefańska E. Stefańska E. Stefańska E. Stefańska E. Stefańska s. Maksymiliana s. Maksymiliana |
OSIĄGNIĘCIA PRZEDMIOTOWE UCZNIÓW SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 1
IM HENRYKA SIENKIEWICZA W TURKU
W ROKU SZKOLNYM 2017-2018 – TEATR SZPILKA
Lp. |
Nazwa konkursu |
Osiągnięcia
|
Opiekun |
|
Imię i nazwisko ucznia |
Osiągnięte miejsce |
|||
1. |
1 Ogólnopolski Integracyjny Przegląd Teatralny, Kościan |
Teatr „Szpilka” kl. 4d,6d,5d |
I nagroda |
I.Ochota E.Pawlak A.Piwońska |
2. |
40. Konfrontacje Teatrów Dziecięcych „Przestrzenie wyobraźni”, Kłodawa 2018 |
Teatr „Szpilka” kl. 4d,5d,6d |
nagroda |
I.Ochota E.Pawlak A.Piwońska |
OSIĄGNIĘCIA PRZEDMIOTOWE UCZNIÓW SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 1
IM HENRYKA SIENKIEWICZA W TURKU
W ROKU SZKOLNYM 2017-2018 – WIEDZA ZINTEGROWANA
Lp. |
Nazwa konkursu |
Osiągnięcia
|
Opiekun |
|
Imię i nazwisko ucznia |
Osiągnięte miejsce |
|||
1. |
Ogólnopolski projekt edukacyjny „Zdrowo jem, więcej wiem” dla zerówek i klas I-III szkoły podstawowej pod patronatem Pierwszej Damy RP pani Agaty Kornhauser-Dudy (organizator: Fundacja BOŚ-Warszawa) - edycja: JESIEŃ |
Uczniowie kl. 1a |
I miejsce
|
$1A. Grażyna Sujewicz |
2. |
Ogólnopolski projekt edukacji prozdrowotnej „Zdrowo jem, więcej wiem”– konkurs edukacyjny dla zerówek i klas 1-3 szkół podstawowych Fundacji BOŚ, pod honorowym patronatem Pierwszej Damy RP pani Agaty Kornhauser – Dudy - Edycja: ZIMA |
Uczniowie kl. 1a |
III miejsce |
$1B. Grażyna Sujewicz |
3. |
Ogólnopolski projekt edukacji prozdrowotnej „Zdrowo jem, więcej wiem”– konkurs edukacyjny dla zerówek i klas 1-3 szkół podstawowych Fundacji BOŚ, pod honorowym patronatem Pierwszej Damy RP pani Agaty Kornhauser – Dudy - Edycja: WIOSNA |
Uczniowie kl. 1a |
34 miejsce |
$1C. Grażyna Sujewicz |
4. |
Ogólnopolski projekt edukacji prozdrowotnej „Zdrowo jem, więcej wiem”– konkurs edukacyjny dla zerówek i klas 1-3 szkół podstawowych Fundacji BOŚ, pod honorowym patronatem Pierwszej Damy RP pani Agaty Kornhauser – Dudy - GRAND PRIX |
Uczniowie kl. 1a |
III miejsce |
$1D. Grażyna Sujewicz |
5. |
Ogólnopolski Konkurs „ Stypendiada wczesnoszkolna” – konkurs czytelniczy „Abecadło” |
Anna Majda kl. 2a |
wyróżnienie |
$1E. Iwona Łuczak |
Julia Kaczmarek kl. 2c |
|
$1F. Agnieszka Perlińska |
||
6. |
Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy Zintegrowanej OLIMPUSEK |
Gabriela Marciniak kl. 2c |
I miejsce laureat z wyróżnieniem |
$1G. Agnieszka Perlińska |
Julia Kaczmarek kl. 2c |
laureat |
$1H. Agnieszka Perlińska |
||
7. |
Ogólnopolski projekt (konkurs) edukacyjny Planety Energii dla nauczycieli i uczniów kl. 1-3 na najlepiej przygotowane działanie edukacyjne o tematyce związanej z bezpiecznym korzystaniem z prądu - ENERGA SA. Gdańsk |
Uczniowie kl. 1a |
Wyróżnienie i nagroda |
$1I. Grażyna Sujewicz |
Test
OSIĄGNIĘCIA SZKOŁY PODSTAWOWEJ
IM. HENRYKA SIENKIEWICZA NR 1
W TURKU
W ROKU SZKOLNYM 2013-2014
Klasa 4 e – średnia ocen – 4,97
Klasa 5 d – średnia ocen – 4,85
Klasa 6 d – średnia ocen – 4,76
Klasa 4 b – średnia ocen – 4,60
Klasa 5 b – średnia ocen – 4,56
OSIĄGNIĘCIA PRZEDMIOTOWE UCZNIÓW SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 1
IM HENRYKA SIENKIEWICZA W TURKU
W ROKU SZKOLNYM 2013/2014
SEMESTR I
Lp. |
Nazwa konkursu |
Rodzaj konkursu (miejski, gminny, powiatowy, wojewódzki, ogólnopolski) |
Osiągnięte wyniki |
Nagrodzeni uczniowie |
Opiekunowie |
1. |
Wojewódzki Konkurs Matematyczny |
wojewódzki |
Finalista etapu rejonowego |
Andrzej Kałużny kl. IV d |
W. Trocha |
2. |
X Ogólnopolski Konkurs Teatrów Młodzieżowych MELPOMENA |
ogólnopolski |
Nagroda aktorska |
Oliwia Walas kl. VI d Julia Rygiel kl. VI d |
E. Pawlak I. Ochota A. Piwońska |
3. |
Rejonowy Konkurs Literacki „List do ojca” |
rejonowy |
wyróżnienie udział |
Izabela Śzymańska kl. VI a Oliwia Walas kl. VI d Maciej Śliwiński kl. VI d Joahim Joński kl. VI d |
M. Dizner E. Pawlak |
4. |
Konkurs Wiedzy o Józefie Mehofferze |
miejski |
|
Weronika Dziamara kl. IV e Zuzia Szczesiak kl. IV e Paweł Perliński kl.4e |
B. Mielczarek |
5. |
Konkurs Historyczny „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego” – Poznań |
rejonowy |
Dyplom Zakwalifikowanie się do konkursu rejonowego |
Piotr Wojtkowiak kl. 5d Gabriela Małecka kl. 6b |
B. Mielczarek |
6. |
Konkurs Historyczny „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego” - Poznań |
wojewódzki |
Zakwalifikowanie się do konkursu wojewódzkiego |
Gabriela Małecka kl. 6b |
B. Mielczarek |
7. |
XVIII Konkurs Wiedzy o Wielkopolsce |
powiatowy |
Zakwalifikowanie się do etapu rejonowego |
Weronika Dziamara kl. IV e Zuzia Szczesiak kl. 4e Piotr Wojtkowiak kl. V d Justyna Wojciechowska kl. V d Weronika Poszwa kl. 5d, Martyna Nawrocka kl. 6b . |
B. Mielczarek |
SEMESTR II
Lp. |
Nazwa konkursu |
Rodzaj konkursu (miejski, gminny, powiatowy, wojewódzki, ogólnopolski) |
Osiągnięte wyniki |
Nagrodzeni uczniowie |
Opiekunowie |
1. |
Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „Kangur” 2014 |
międzynarodowy |
Wynik bardzo dobry wyróżnienia |
Aleksandra Chrzuszcz kl. II b Joanna Paszak kl. II b Adam Białas kl. III d Natalia Kałużna kl. III d Bartosz Witkowski kl. V d Amelia Lis kl. II a Filip Grabowski kl. b Igor Jasnowski kl. II b Mikołaj Ryczyński kl. II d Zuzanna Skiba kl. III d Mateusz Dawidowski kl. III c Filik Staszak kl. III b Radosław Kałużny kl. III b Jakub Wojciechowski kl. V d Andrzej Kałużny kl. VI b Miłosz Chrzempiec kl. VI b Mateusz Żydziak kl. VI d Oliwia Walas kl. VI d |
M. Rzetecka I. Ochota A. Koszkowska E. Pokojowa M. Rzetecka H. Baran I. Ochota H. Koszada L. Pasterek A. Koszykowska W. Trocha A. Koszykowska W. Trocha |
2. |
XVIII Konkurs Wiedzy o Wielkopolsce |
rejonowy |
Finalista |
Zuzanna Szczesiak kl. IV e Weronika Dziamara kl. IV e Justyna Wojciechowska kl. V d Piotr Wojtkowiak kl. V d Weronika Poszwa kl. V d Zuzanna Szczesiak kl. IV e
|
B. Mielczarek |
4. |
XIV Eliminacje Miejskie Ogólnopolskiego Turnieju Pożarniczego „Młodzież zapobiega pożarom” |
miejski |
I miejsce II miejsce III miejsce |
Gabriela Grenda kl. V d Hubert Wasilewski V b Wojciech Werbiński IV e |
I. Dominiak |
5. |
Ogólnopolski Konkurs Ekologiczny Eko-Planeta. |
ogólnopolski |
Wynik bdb I miejsce w kl. III w szkole wyróżnienie |
Maciej Adamiak kl. V d Natalia Śliwińska kl. III c Bartosz Witkowski kl. V d Weronika Poszwa kl. V d Śliwiński Maciej kl. VI d Gabriela Małecka kl. VI b Gabriela Bocian kl. V c Katarzyna Łapka kl. V d Jakub Wojciechowski kl. V d |
K. Morek H. Koszada K. Morek J. Idziak K. Morek |
6. |
Konkurs Literacki „Wstrzymał Słońce, ruszył Ziemię, młodym twórcom dał natchnienie – żartobliwy portret Mikołaja Kopernika”
|
miejski |
II miejsce wyróżnienie |
Jarosław Kurzawa kl. VI c Gabriela Małecka VI b Marta Gomułka kl. VI d |
M. Dizner E. Pawlak |
7. |
VIII Konkurs Wiedzy o Wielkopolsce. |
wojewódzki |
Laureat Finaliści |
Weronika Dziamara kl. IV e Zuzanna Szczesiak kl. IV e Piotr Wojtkowiak kl. V d Martyna Nawrocka kl. VI c |
B. Mielczarek |
8. |
VII Powiatowy Konkurs Recytatorski Poezji Obcojęzycznej. |
powiatowy |
III miejsce
Wyróżnienie |
Sara Spychalska kl. V b
Natalia Borowczyk kl. V a |
P. Betler |
9. |
Ogólnopolska Olimpiada z j. angielskiego „Olimpusek” |
ogólnopolski |
Laureatka Laureat III miejsce |
Zuzanna Skiba kl. III d
Mikołaj Kacprzak kl. II d
Natalia Kałużna kl. III d |
P. Betler |
10. |
I Międzyszkolny Konkurs Czytania Prozy Anglojęzycznej "Read-Aloud Contest" |
miejski |
I miejsce |
Natalia Borowczyk kl. V a |
P. Betler |
11. |
II Powiatowy Konkurs „Bajeczne Muzykowanie” |
powiatowy |
Grand Prix Nagroda |
Nina Grabara kl. III d Marta Gomułka kl. VI d Weronika Janiak kl. VI d Agnieszka Majda kl. V b |
I. Ochota E. Pawlak E. Kozłowska |
12. |
17. Wielkopolski Konkurs Recytatorski i Plastyczny dla Uczniów Szkół Podstawowych i Gimnazjów „Wierszydełko”. Ślesin 2014 – recytacja.
|
wielkopolski |
Nagroda wyróżnienie |
Nina Grabara kl. III d Marta Gomułka kl. VI d Agata Drabina kl. IV e |
I. Ochota E. Pawlak E. Pawlak |
13. |
22. Konkurs Recytatorski dla Uczniów Szkół podstawowych „Czerwieńcie Zieleńcie się słowa…”, Strzałkowo 2014. |
gminny |
Zakwalifikowanie się do etapu powiatowego. |
Helena Gromada kl. III d Nina Grabara kl. III d Agata Drabina kl. II d Marta Gomułka kl. VI d Oliwia Walas kl. VI d Zofia Dobrowolska kl. III d |
I. Ochota E. Pawlak E. Pawlak I. Ochota |
14. |
22. Konkurs Recytatorski dla Uczniów Szkół podstawowych „Czerwieńcie Zieleńcie się słowa…”, Strzałkowo 2014. |
powiatowy |
Zakwalifikowanie się do finału. Wyróżnienie |
Helena Gromada kl. III d Nina Grabara kl. III d Agata Drabina kl. II d Marta Gomułka kl. VI d Oliwia Walas kl. VI d Zofia Dobrowolska kl. III d |
I. Ochota E. Pawlak E. Pawlak I. Ochota |
15. |
22. Konkurs Recytatorski dla Uczniów Szkół podstawowych „Czerwieńcie Zieleńcie się słowa…”, Strzałkowo 2014. |
międzypowiatowy |
Nagroda Wyróżnienie |
Nina Grabara kl. III d Agata Drabina kl. IV e Marta Gomułka kl. VI d Helena Gromada kl. III d |
I. Ochota E. Pawlak I. Ochota |
16. |
V Międzynarodowy Konkurs Artystyczny im Włodzimierza Pietrzaka pt. „Całej ziemi jednym objąć nie można uściskiem” – edycja recytatorska 2014.
|
międzynarodowy |
Laureatki: I miejsce II miejsce III miejsce |
Oliwia Walas kl. VI d Marta Gomułka kl. VI d Zofia Bąk kl. VI d |
E. Pawlak |
17. |
Ogólnopolska Olimpiada z j. angielskiego ALBUS.
|
ogólnopolski |
Laureat wyróżnienie |
Mateusz Lis kl. IV d Natalia Borowczyk kl. V a Alicja Rybka kl. IV a Bartosz Witkowski kl. V d Jakub Wojciechowski kl. V d Piotr Wojtkowiak kl. V d Paulina Grąbkowska kl. IV d Joanna Rychter kl. IV d Aniela Szewczyńska IV b Martyna Jurek kl. IV b \Maciej Adamiak kl. V d |
M. Sobczak P. Betler T Gutaj M. Sobczak T. Gutaj |
18. |
Ogólnopolski Konkurs z nauczania zintegrowanego „Olimpusek”.
|
ogólnopolski |
Laureat |
Zuzanna Skiba kl. III d Nina Grabara kl. III d |
I. Ochota |
19. |
Konkurs „Matematyka innego wymiaru”. |
Nagroda |
Nina Grabara kl. III d Natalia Kałużna kl. III d Buda Marcin kl. II b Witkowski Bartosz kl. V d |
I. Ochota M. Rzetecka A. Koszykowska |
|
20. |
Powiatowy Konkurs Pięknego Czytania
|
powiatowy |
Grand Prix |
Nina Grabara kl. III d |
I. Ochota |
21. |
III Ogólnopolski Konkurs Literacko – Plastyczny „Siatkówka - sport, co łączy, a nie dzieli”. |
ogólnopolski |
I miejsce II miejsce III miejsce wyróżnienie |
Zuzanna Szczesiak kl. IV e Martyna Nawrocka kl. VI c Jarosław Kurzawa kl. VI c Gabriela Małecka kl. VI a Izabela Szymańska kl. VI a |
E. Pawlak M. Dizner M. Dizner M. Dizner |
22. |
Ogólnopolski Konkurs Geograficzny Geo – Planeta PLUS. |
ogólnopolski |
Wynik bardzo dobry I miejsce w szkole wyróżnienie |
Maciej Adamiak kl. V d Maciej Śliwiński kl. VI d Jakub Wojciechowski kl. V d Bartosz Witkowski kl. V d Andrzej Kałużny kl. VI d Mateusz Żydziak kl. VI d Robert Ulański kl. VI d Piotr Wojtkowiak kl. V d Szymon Lament kl. V d |
K. Morek K. Morek |
23. |
X Międzypowiatowy Konkurs „Strony rodzinne – piękniejsze niż inne” (komiks). |
międzypwiatowy |
I miejsce II miejsce |
Julia Rygiel kl. VI d Oliwia Walas kl. VI d |
E. Pawlak |
24. |
Miejsko –Gminny konkurs Historyczny „Historia i dzień dzisiejszy naszego miasta”. |
Miejsko - gminny |
I miejsce |
Zofia Bąk kl. VI d Oliwia Walas kl. VI d |
A. Antczak |
25. |
Miejski Konkurs wiedzy o Unii Europejskiej „10 lat Polski w Unii Europejskiej” |
miejski |
III miejsce |
Sara Spychalska kl. V b Gabriela Małecka kl. VI b Miłosz Chrzempiec kl. VI b |
J. Idziak |
26. |
XI Regionalny Konkurs Matematyczny „Czas na szóstkę”. |
regionalny |
wyróżnienie |
Mateusz Żydziak kl. VI d |
W. Trocha |
OSIĄGNIĘCIA PLASTYCZNE UCZNIÓW SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 1
IM HENRYKA SIENKIEWICZA W TURKU
W ROKU SZKOLNYM 2013/14
SEMESTR I
Lp. |
Nazwa konkursu |
Rodzaj konkursu (miejski, gminny, powiatowy, wojewódzki, ogólnopolski) |
Osiągnięte wyniki |
Nagrodzeni uczniowie |
Opiekunowie |
1. |
Konkurs Form Plastycznych w obszarze narkomanii „Bliżej siebie – dalej od narkotyków”. |
gminny |
nagroda wyróżnienie |
Joanna Rychter kl. IV d Martyna Piwońska kl. VI d |
A. Piwońska |
2. |
Konkurs plastyczny „Zapobiegamy pożarom” |
miejski |
III miejsce |
Maja Przybył kl. II d |
A. Piwońska |
3. |
Konkurs literacko – plastyczny „Super Babcia, super Dziadek”. |
miejski |
wyróżnienie |
Zuzanna Szczesiak kl. IV e |
A. Piwońska |
SEMESTR II
Lp. |
Nazwa konkursu |
Rodzaj konkursu (miejski, gminny, powiatowy, wojewódzki, ogólnopolski) |
Osiągnięte wyniki |
Nagrodzeni uczniowie |
Opiekunowie |
1. |
Ogólnopolski Konkurs Plastyczny pod hasłem „Zapobiegajmy Pożarom” dla klas I-III Szkół Podstawowych. |
powiatowy |
I miejsce |
Maria Rozmus kl. II d |
A. Piwońska |
2. |
Konkurs Plastyczny „Najpiękniejsza Pisanka Wielkanocna”. |
miejski |
nagroda |
Zuzanna Szczesiak kl. IV e Wiktoria Knop kl. V b Natalia Kałużna kl. IV d |
A. Piwońska |
3. |
Wielkopolski Konkurs Recytatorski i Plastyczny dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjów. „Wierszydełko”, Ślesin 2014. |
wojewódzki |
nagroda |
Martyna Piwońska kl. VI d |
A. Piwońska |
4. |
Konkurs Plastyczny „Pejzaż wielkopolski”. Konin 2014. |
międzypowiatowy |
nagroda |
Martyna Piwońska kl. VI d |
A. Piwońska |
5. |
Konkurs Plastyczny "Palić nie palić oto jest pytanie".
|
miejski |
Laureat |
Maciej Adamiak kl. V d |
A. Piwońska |
6. |
Konkurs na LOGO III Gali Młodych Utalentowanych Wielkopolan.
|
wojewódzki |
Nagroda |
Martyna Piwońska kl. VI d |
A. Piwońska |
7. |
Konkurs Fotograficzny „Kapliczki Maryjne w Powiecie Tureckim”. |
powiatowy |
Laureatka |
Zuzia Szczesiak kl. IV e
|
A. Piwońska |
8. |
Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Kartka walentynkowa” |
ogólnopolski |
wyróżnienie |
Iga Chojnacka kl. I d |
G. Sujewicz |
9. |
Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Moje miasto, mój dom” |
ogólnopolski |
wyróżnienie |
Aleksandra Kałużna kl. I d Roksana Kaźmierczak kl. I d Julia Modrzejewska kl. I d Aleksandra Ślusarek kl. I d |
G. Sujewicz |
10. |
Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Kartka wielkanocna” |
ogólnopolski |
wyróżnienie |
Ada Koszykowska kl. I d Szudzik Sonia kl. I d Patrycja Wieczorek kl. I d |
G. Sujewicz |
OSIĄGNIĘCIA MUZYCZNE UCZNIÓW SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 1
IM HENRYKA SIENKIEWICZA W TURKU
W ROKU SZKOLNYM 2013/14
SEMESTR II
Lp. |
Nazwa konkursu |
Rodzaj konkursu (miejski, gminny, powiatowy, wojewódzki, ogólnopolski) |
Osiągnięte wyniki |
Nagrodzeni uczniowie |
Opiekunowie |
1.
|
VI Powiatowy Festiwal Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej „Mikrofon, scena i Ty”. Kategoria I- kl. I-III. |
powiatowy |
wyróżnienie |
Nina Grabara kl. II d, Jakub Świderski kl. II d, Oskar Brzostowski kl. II d. |
I. Ochota |
2.
|
II Powiatowy Konkurs Bajeczne Muzykowanie. Dobra 2014. |
powiatowy |
Grand Prix wyróżnienie |
Oliwia Walas kl. VI d Jakub Świderski kl. III d |
I. Ochota |
OSIĄGNIĘCIA TEATRALNE UCZNIÓW SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 1
IM HENRYKA SIENKIEWICZA W TURKU
W ROKU SZKOLNYM 2013/14
SEMESTR I
Lp. |
Nazwa konkursu |
Rodzaj konkursu (miejski, gminny, powiatowy, wojewódzki, ogólnopolski) |
Osiągnięte wyniki |
Nagrodzeni uczniowie |
Opiekunowie |
1. |
Pierwszy Internetowy Przegląd Szkolnych Zespołów Teatralnych |
ogólnopolski |
dyplom |
Teatr „Szpilka” |
E. Pawlak I. Ochota A. Piwońska |
SEMESTR II
Lp. |
Nazwa konkursu |
Rodzaj konkursu (miejski, gminny, powiatowy, wojewódzki, ogólnopolski) |
Osiągnięte wyniki |
Nagrodzeni uczniowie |
Opiekunowie |
1. |
Konfrontacje Teatrów Dziecięcych „Przestrzenie wyobraźni. Dobra 2014. |
międzypowiatowe |
Nagroda Aktorska |
Nina Grabara kl. II d |
E. Pawlak A. Piwońska I. Ochota |
2. |
36 Konfrontacje Teatrów Dziecięcych „Przestrzenie wyobraźni. Dobra 2014. |
międzypowiatowe |
wyróżnienie |
Teatr „Szpilka Mini” |
E. Pawlak A. Piwońska I. Ochota |
3. |
XV Festiwal Szkolny „Plama”. Turek 2014. |
miejski |
Nagroda główna Burmistrza Miasta Turku |
Teatr „Szpilka Mini” Teatr „Szpilka” |
E. Pawlak A. Piwońska I. Ochota |
4. |
Finał Konfrontacji Teatrów Dziecięcych i Młodzieżowych Województwa Wielkopolskiego „Dzień dobry, SZTUKO”, Suchy Las 2014. |
wielkopolski |
Nagroda w finale GRAND PRIX MAGRODA WOJCIECHA oraz NAGRODA MŁODZIEŻOWEGO JURY w finale |
Teatr „Szpilka” Teatr „Szpilka Mini” |
E. Pawlak A. Piwońska I. Ochota |
5. |
X Ogólnopolski Konkurs Teatrów Młodzieżowych „Melpomena” Środa Wielkopolska 2014. |
ogólnopolski |
Nagroda aktorska |
Julia Rygiel kl. VI d Oliwia Walas kl. VI d |
E. Pawlak A. Piwońska I. Ochota |
6. |
Internetowy Przegląd Szkolnych Zespołów Teatralnych w ramach Internetowego Teatru TVP dla szkół. |
wojewódzki |
Zakwalifikowanie przez wojewódzkie jury TVP Poznań do II ogólnopolskiego etapu Konkursu. Teatr „Szpilka” reprezentował województwo w kategorii szkół podstawowych. |
Teatr „Szpilka” Uczniowie z kl. VI d: Z. Abramowicz, Z. Bąk, M. Chełminiak, O. Czekalak, A. Dzikowska, M. Gomułka, W. Janiak, A. Kałużny, G. Kolenda, Z. Pełczyńska, M. Piwońska, H. Rosicki, J. Rygiel, M. Śliwiński, W. Trojan, O. Walas, R. Ulański, M. Adamiak . |
E. Pawlak A. Piwońska I. Ochota |
OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE UCZNIÓW SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 1
IM HENRYKA SIENKIEWICZA W TURKU
W ROKU SZKOLNYM 2013/2014
SEMESTR I
Lp. |
Nazwa konkursu |
Rodzaj konkursu (miejski, gminny, powiatowy, wojewódzki, ogólnopolski) |
Osiągnięte wyniki |
Nagrodzeni uczniowie |
Opiekunowie |
1 |
Mistrzostw Powiatu Tureckiego w Sztafetach Pływackich Szkół Podstawowych |
powiatowe |
|
Julia Kowalczyk kl. VI c, Gabriela Kolenda VI d, Daria Gruszczyńska kl. VI c, Pełczyńska Zuzia kl. VI d, Zosia Bąk kl. VI d, Tobiasz Majcherek kl. VI a, Alan Wielgosz kl. VI a, Oskar Czekalak kl. VI d, Jakub Janowski kl. VI d, Mateusz Żydziak kl. VI d, |
T. Gargula T. Tomczyk M. Gaj |
2. |
Mistrzostw Powiatu Tureckiego w Piłce Ręcznej Chłopców |
powiatowe |
3 miejsce |
Mateusz Żydziak kl. VI d, Tobiasz Majcherek kl. VI a, Klaudiusz Kucharski kl. VI b, Bartosz Tończyk kl VI c, Alan Wielgosz kl. VI a, Przemysław Pięta kl. VI a, Miłosz Świderski kl. VI d, Oskar Czekalak kl. VI d, Radosław Łuczak kl. VI b, |
T. Gargula T. Tomczyk M. Gaj |
3. |
Mistrzostw Powiatu Tureckiego w Piłce Siatkowej Chłopców
|
powiatowe |
4 miejsce |
Oskar Czekalak kl. VI d Tobiasz Majcherek kl. VI c Przemysław Pięta kl. VI a Alan Wielgosz kl. VI a Miłosz Świderski kl. VI d Maciej Śliwiński kl. VI d Adam Kolański kl. V c Jakub Marendziak kl. V c Błażej Hartman kl. V a |
T. Gargula T. Tomczyk M. Gaj |
4. |
Mistrzostw Powiatu Tureckiego w Drużynowych Szachach Klasycznych Szkół Podstawowych |
powiatowe |
I miejsce |
Bartosz Witkowski kl. V d Jakub Stefański kl. Mateusz Pawlak kl. VI a Patrycja Majer kl. VI a |
T. Gargula T. Tomczyk M. Gaj |
SEMESTR II
Lp. |
Nazwa konkursu |
Rodzaj konkursu (miejski, gminny, powiatowy, wojewódzki, ogólnopolski) |
Osiągnięte wyniki |
Nagrodzeni uczniowie |
Opiekunowie |
1 |
Mistrzostwa Powiatu Tureckiego w Piłce Koszykowej Chłopców. Dobra 2014. |
powiatowe |
III miejsce |
Tobiasz Majcherek kl. VI a Przemysław Pięta kl. VI a Mateusz Pawlak kl. VI a Klaudiusz Kucharski kl.VIb Radosław Łuczak kl.VI b Eryk Zenker kl. VI b Bartosz Tończyk kl. VI c Hubert Knera kl. VI c Mikołaj Janik kl.VI c Oskar Czekalak kl. VI d Mateusz Żydziak kl. VI d Adam Kolański kl. V c |
T. Gargula T. Tomczyk M. Gaj |
OSIĄGNIĘCIA PRZEDMIOTOWE UCZNIÓW SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 1
IM HENRYKA SIENKIEWICZA W TURKU
W ROKU SZKOLNYM 2019-2020 – JĘZYK POLSKI
Lp. |
Nazwa konkursu |
Osiągnięcia
|
Opiekun |
|
Imię i nazwisko ucznia |
Osiągnięte miejsce |
|||
1. |
Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy Archimedes Polonica Plus |
Oliwia Olas 4b |
laureat III stopnia |
Agnieszka Koszykowska |
Zuzanna Buda kl. 4c Julia Kaczmarek 4c |
Joanna Trembasiewicz |
|||
Agata Kukuła 5c |
Elżbieta Kaczmarek |
|||
Piotr Potyralski 6b |
Małgorzata Pakuła |
|||
Bartłomiej Karwacki 5b |
laureat IV stopnia |
Joanna Trembasiewicz |
||
Wojciech Zygoń 6b |
Ewa Pawlak |
|||
Oliwia Majda 8d |
Ewa Pawlak |
|||
Adrianna Przyszło 4a |
laureat V stopnia |
Agnieszka Koszykowska |
||
Nadia Stawska 5c |
Elżbieta Kaczmarek |
|||
Ilona Linka 5d |
Agnieszka Koszykowska |
|||
Michalina Nowak 6c |
Małgorzata Pakuła |
|||
Liwia Olejnik 8d |
Ewa Pawlak |
|||
2. |
Ogólnopolski Konkurs Artystyczny im. W. Pietrzaka - edycja recytatorska |
Wiktoria Gryguć 6e |
III miejsce |
Joanna Trembasiewicz |
3. |
Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego |
Liwia Olejnik 8d |
laureat |
Ewa Pawlak |
4. |
Powiatowy Konkursu Literacki pt. "Moje wymarzone spotkanie z sową" (W ramach wydarzenia Noc Sów 2020 - Na ratunek Płomykówce) |
Barbara Maleta 7c |
nagroda |
Ewa Pawlak |
Nadia Przygońska 8d |
Ewa Pawlak |
|||
Igor Walczak 7a |
Emilia Kozłowska |
|||
Amelia Kaczorowska 6a |
wyróżnienie |
Małgorzata Pakuła |
||
5. |
IV Konkurs Profilaktyczny „Turek LAB- żyj, nie ulegaj, walcz” w kategorii literatura |
Wojciech Rybka 6c |
II nagroda |
Elżbieta Kaczmarek |
OSIĄGNIĘCIA PRZEDMIOTOWE UCZNIÓW SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 1
IM HENRYKA SIENKIEWICZA W TURKU
W ROKU SZKOLNYM 2019-2020 – MATEMATYKA (klasy 4 – 8)
Lp. |
Nazwa konkursu |
Osiągnięcia |
Opiekun |
|
Imię i nazwisko ucznia |
Osiągnięte miejsce |
|||
1. |
Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy Archimedes Matematyka Plus kl. IV-VII |
Julia Kaczmarek 4c Zuzanna Buda 4c Tomasz Potyralski 4c |
Laureat I stopnia z wyróżnieniem |
Agnieszka Rajczyk |
Agata Kukuła 5c |
Laureat I stopnia |
Agnieszka Rajczyk |
||
Jakub Dziurdziński 5d Kacper Łania 5d |
||||
Kacper Kowalewski 6b |
Adela Majtka |
|||
Bartosz Kaźmierczak 5c Jan Donart 5c |
Laureat II stopnia |
Agnieszka Rajczyk |
||
Wiktoria Stawicka 5d |
||||
Marcel Zasiadczyk 4b |
Laureat III stopnia |
Adela Majtka |
||
Marcel Tomczak 5c |
Agnieszka Rajczyk |
|||
Igor Stasiak 6b Piotr Sochacki 6b Piotr Potyralski 6b |
Adela Majtka |
|||
Adam Kolenda 6d Bartosz Dziamara 6d |
Stanisław Frątczak |
|||
Oliwia Błaszczyk 8b |
Trocha Wioletta |
|||
Bartosz Ordon 4c |
Laureat IV stopnia |
Agnieszka Rajczyk |
||
Kornelia Kacprzak 5c Piotr Seidel 5c Jakub Szczeciński 5c |
Agnieszka Rajczyk |
|||
Nadia Stawska 5c |
Laureat V stopnia |
Agnieszka Rajczyk |
||
Bartłomiej Karwacki 5b |
Stanisław Frątczak |
|||
Katarzyna Majcherek 6a |
Agnieszka Koszykowska |
|||
Jordan Drzewiecki 6b |
Adela Majtka |
|||
3. |
Międzynarodowy Konkurs "Kangur Matematyczny" 2020 - Maluch |
Maksymilian Rosiak 4a |
wyróżnienie |
Stanisław Frątczak |
Gabriela Marciniak 4c |
Agnieszka Rajczyk |
|||
4. |
Międzynarodowy Konkurs "Kangur Matematyczny" 2020 - Beniamin |
Paula Biskup – klasa 7c |
wynik bardzo dobry |
Trocha Wioletta |
Ada Koszykowska 7d |
||||
Jakub Szczećiński 5c Marcel Tomczak 5c |
wyróżnienie |
Agnieszka Rajczyk |
||
Jakub Dziurdziński 5d |
||||
Aniela Marucha 6b |
Adela Majtka |
|||
Maksymilian Kiciński 6c |
Stanisław Frątczak |
|||
Adam Kolenda 6d |
||||
Maria Hatlińska 7b |
Adela Majtka |
|||
Mikołaj Ryczyński 8d |
Agnieszka Koszykowska |
OSIĄGNIĘCIA PRZEDMIOTOWE UCZNIÓW SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 1
IM HENRYKA SIENKIEWICZA W TURKU
W ROKU SZKOLNYM 2019-2020 – JĘZYK ANGIELSKI (klasy 4-8)
Lp. |
Nazwa konkursu |
Osiągnięcia
|
Opiekun |
|
Imię i nazwisko ucznia |
Osiągnięte miejsce |
|||
1. |
Ogólnopolska Olimpiada Języka Angielskiego GALILEO 2020 |
Julia Kaczmarek 4c |
laureat 5 stopnia |
Magdalena Sobczak |
Jorgos Eustathiow 6d |
laureat 7 stopnia |
Tomasz Gutaj |
||
Kacper Kowalewski 4b |
laureat 9 stopnia |
Agnieszka Płóciennik |
||
Wiktor Gołdyka 7b |
laureat 10 stopnia |
Katarzyna Orłowska |
||
Oliwia Olas z klasy 4b |
wyróżnienie |
Agnieszka Płóciennik |
||
Agata Kukuła 5c |
Katarzyna Orłowska |
|||
Lena Gradzik 6d |
Tomasz Gutaj |
|||
Michalina Nowak 6c |
Magdalena Sobczak |
|||
Antonina Sawicka 7a |
Agnieszka Płóciennik |
|||
Mikołaj Kacprzak 8d |
Agnieszka Płóciennik |
|||
2. |
Ogólnopolski Konkurs z języka angielskiego „PINGWIN” |
Jorgos Eustathiou 6d |
wyróżnienie |
Tomasz Gutaj |
Nina Misiek 7c |
Magdalena Sobczak |
|||
Mikołaj Kacprzak 8d |
Agnieszka Płóciennik |
OSIĄGNIĘCIA PRZEDMIOTOWE UCZNIÓW SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 1
IM HENRYKA SIENKIEWICZA W TURKU
W ROKU SZKOLNYM 2019-2020 – PRZYRODA, BIOLOGIA, GEOGRAFIA (klasy 4-8)
Lp. |
Nazwa konkursu |
Osiągnięcia
|
Opiekun |
|
Imię i nazwisko ucznia |
Osiągnięte miejsce |
|||
1. |
Ogólnopolski Konkurs Ekologiczny „Eko-Planeta” - kategoria MŁODZIK |
Norbert Sobczak 6b |
wynik bardzo dobry |
Krystyna Morek |
Nikodem Chrostek 6b Michalina Nowak 6c |
wyróżnienie |
Krystyna Morek |
||
2. |
Ogólnopolski Konkurs Geograficzny „Geo -Planeta” - kategoria młodzik |
Wiktoria Stawicka 5d |
wynik bardzo dobry
|
Małgorzata Kaczkowska |
Wojciech Rybka 6c Ilona Linka 5d |
wyróżnienie
|
|||
3. |
Ogólnopolski Konkurs Geograficzny „Geo -Planeta” - kategoria adept |
Marcin Buda 8b |
wynik bardzo dobry
|
Katarzyna Błajet |
4. |
XI Powiatowy Koniński Konkurs Geograficzny |
Xymena Musiałkiewicz 8d Jorgos Eustathiou 6d |
8 miejsce
|
Małgorzata Kaczkowska |
5. |
Ekonomiczny Klucz do Przyszłości - międzyszkolny |
Kamil Gawroński 7c |
finalista
|
Małgorzata Kaczkowska |
OSIĄGNIĘCIA PRZEDMIOTOWE UCZNIÓW SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 1
IM HENRYKA SIENKIEWICZA W TURKU
W ROKU SZKOLNYM 2019 - 2020 – HISTORIA
Lp. |
Nazwa konkursu |
Osiągnięcia
|
Opiekun |
|
Imię i nazwisko ucznia |
Osiągnięte miejsce |
|||
1. |
XXIV Wojewódzki Konkurs Wiedzy o Wielkopolsce - etap powiatowy |
Bartosz Dziamara 6d |
Laureat |
Bożena Mielczarek |
Adam Kolenda 6d |
Laureat |
|||
2. |
Wojewódzki Konkurs Historyczny Śladami Rocznic Historycznych - Bitwa Warszawska 1920 |
Natalia Jurkiewicz 7c |
II miejsce
|
Bożena Mielczarek |
Barbara Maleta 7c |
wyróżnienie |
|||
Wojewódzki Konkurs Historyczny Śladami Rocznic Historycznych - Bitwa Warszawska 1920 |
Aleksandra Chrzuszcz 8b |
III miejsce |
OSIĄGNIĘCIA PRZEDMIOTOWE UCZNIÓW SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 1
IM HENRYKA SIENKIEWICZA W TURKU
W ROKU SZKOLNYM 2019-2020 – INFORMATYKA I TECHNIKA
Lp. |
Nazwa konkursu |
Osiągnięcia |
Opiekun |
|
Imię i nazwisko ucznia |
Osiągnięte miejsce |
|||
1. |
Powiatowy Konkurs Multimedialny TUREK W CZASIE II WOJNY ŚWIATOWEJ |
Mikołaj Kacprzak 8d Szymon Kurzawa 8d |
I miejsce I miejsce |
Irena Dominiak |
Lena Gradzik 6d Gabriela Macudzińska 6d |
II miejsce II miejsce |
OSIĄGNIĘCIA MUZYCZNE UCZNIÓW SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 1
IM HENRYKA SIENKIEWICZA W TURKU
W ROKU SZKOLNYM 2019-2020 - PLASTYKA
Lp. |
Nazwa konkursu |
Osiągnięcia |
Opiekun |
|
Imię i nazwisko ucznia |
Osiągnięte miejsce |
|||
1. |
Konkurs Plastyczno - techniczny „Sylwetka SOWY – płomykówki” – etap miejski |
Marta Cieślak 5C |
II miejsce |
Emil Piekarczyk |
OSIĄGNIĘCIA MUZYCZNE UCZNIÓW SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 1
IM HENRYKA SIENKIEWICZA W TURKU
W ROKU SZKOLNYM 2019-2020 - MUZYKA
Lp. |
Nazwa konkursu |
Osiągnięcia |
Opiekun |
|
Imię i nazwisko ucznia |
Osiągnięte miejsce |
|||
1. |
Powiatowy Festiwal Kolęd i Pastorałek |
Barbara Maleta 7c |
3 nagroda |
Izabela Ochota |
2. |
Powiatowy Festiwalu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej „Mikrofon, Scena i Ty” |
Amelia Sobczak 6d |
1 miejsce |
Izabela Ochota Aldona Piwońska |
OSIĄGNIĘCIA PRZEDMIOTOWE UCZNIÓW SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 1
IM HENRYKA SIENKIEWICZA W TURKU
W ROKU SZKOLNYM 2019-2020 – EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA
Lp. |
Nazwa konkursu |
Osiągnięcia
|
Opiekun |
|
Imię i nazwisko ucznia |
Osiągnięte miejsce |
|||
1. |
Międzynarodowy Konkurs Matematyczny KANGUR - kategoria: MALUCH |
Bartosz Janik 1c |
wynik bardzo dobry |
Agnieszka Perlińska |
Aleksandra Janik 3b |
Lidia Pasrurek |
|||
Wojciech Ryczyński 3d |
Izabela Ochota |
|||
Jan Szczepanik 1c |
wyróżnienie |
Agnieszka Perlińska |
||
Magdalena Kolasińska 3a |
Grażyna Sujewicz |
|||
Milena Surmiak 3b |
Lidia Pasturek |
|||
Lilianna Walczak 3d |
Izabela Ochota |
|||
2. |
Ogólnopolski projekt edukacyjny „Zdrowo jem, więcej wiem” dla zerówek i klas I-III szkoły podstawowej pod patronatem Pierwszej Damy RP pani Agaty Kornhauser-Dudy |
Uczniowie kl. 3a |
Grand Prix |
Grażyna Sujewicz |
3. |
Ogólnopolski Konkurs „ Stypendiada wczesnoszkolna” – konkurs czytelniczy „Abecadło”. |
Aleksandra Janik 3b |
I miejsce - tytuł Laureatki i Orła Czytelniczego |
Lidia Pasturek |
Milena Surmiak 3b |
Wyróżnienie - tytuł Finalistki i Orła Czytelniczego |
|||
4. |
Ogólnopolski Konkurs Matematyczny „Archimedes –Plus”. |
Brunon Grabara 3d |
laureat I stopnia z wyróżnieniem |
Izabela Ochota |
Aleksandra Janik 3b |
laureat I stopnia |
Lidia Pasturek |
||
Marta Kukuła 3b |
laureat II stopnia |
Lidia Pasturek |
||
Szymon Borgieł 3c |
Halina Koszada |
|||
Wojciech Ryczyński 3d |
Izabela Ochota |
|||
Alicja Pawłowska 3d |
laureat III stopnia |
Izabela Ochota |
||
Antoni Janaszkiewicz 3b |
laureat IV stopnia |
Lidia Pasrurek |
||
Maja Fabisiak 3c |
Halina Koszada |
|||
Tymoteusz Łagiewka 3b |
laureat V stopnia |
Lidia Pasrurek |
||
5. |
Ogólnopolski Konkurs Ekologiczny „ Eko-Planeta” – kategoria Maluch |
Antoni Janaszkiewicz 3b |
wynik bardzo dobry |
Lidia Pasturek |
6. |
XXXV Wojewódzki Konkurs Recytatorski |
Brunon Grabara 3d |
laureat |
Izabela Ochota |
7. |
Przegląd Piosenki Świątecznej w Języku Angielskim i Niemieckim – etap powiatowy |
Brunon Grabara 3d |
Nagroda |
Magdalena Sobczak Izabela Ochota |
Adrianna Kozłowska 3d |
wyróżnienie |
|||
8. |
Międzyszkolny Konkurs Ekologiczny (grupowo) |
Aleksandra Janik 3b Antoni Janaszkiewicz 3b |
II miejsce |
Lidia Pasturek |
OSIĄGNIĘCIA PRZEDMIOTOWE UCZNIÓW SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 1
IM HENRYKA SIENKIEWICZA W TURKU
W ROKU SZKOLNYM 2019 - 2020 – WYCHOWANIE FIZYCZNE (klasy 4-8)
Lp. |
Nazwa konkursu |
Osiągnięcia
|
Opiekun |
|
Imię i nazwisko ucznia |
Osiągnięte miejsce |
|||
1. |
Mistrzostwa Wielkopolski w Indywidualnym Pływaniu 25m stylem dowolnym(klasy młodsze) |
Igor Stasiak 6b |
6 |
Tomasz Gargula |
2. |
Mistrzostwa Wielkopolski w Pływaniu Drużynowym Chłopców |
Bartosz Grenda 7c Kajetan Gargula 7d Mikołaj Jóżwiak 8a Jakub Włodarczyk 8a Marcin Buda 8b Dawid Jasiakiewicz 8b Wiktor Walczykowski 8b Mikołaj Kacprzak 8d |
12 |
Artur Michalski |
3. |
Mistrzostwa Wielkopolski w Pływaniu Drużynowym Chłopców(klasy młodsze) |
Stasiak Igor 6b Urbaniak Gabriel 6d Wielogórski Filip 6b Chrostek Nikodem 6b Mielcarek Antoni 6d Rygiel Stanisław 6d Kolenda Adam 6d |
17 |
Tomasz Gargula |
4. |
Mistrzostwa Wielkopolski w Pływaniu Drużynowym Dziewcząt |
Wiktoria Szczupak 8a Olga Cichomska 8c Zuzanna Szczupak 8b Julia Modrzejewska 7d Gabriela Maciejewska 7c Amelia Szuberska 8d Aleksandra Kujawa 8d Aleksandra Kujawa 7d |
18 |
Barbara Knop |
5. |
Mistrzostwa Wielkopolski w Pływaniu Drużynowym Dziewcząt (klasy młodsze) |
Zofia Ostrowska 6d Orłowska Maria 5c Zuzanna Podgórska 4a Nadia Stawska 5c Agata Kukuła 5c Kornelia Kacprzak 5c |
37 |
Tomasz Gargula |
6. |
Mistrzostwa Powiatu w Pływaniu Drużynowym Dziewcząt |
Wiktoria Szczupak 8a Olga Cichomska 8c Zuzanna Szczupak 8b Julia Modrzejewska 7d Gabriela Maciejewska 7c Amelia Szuberska 8d Aleksandra Kujawa 8d Aleksandra Kujawa 7d |
1 |
Barbara Knop |
7. |
Mistrzostwa Powiatu w Pływaniu Drużynowym Chłopców |
Bartosz Grenda 7c Kajetan Gargula 7d Mikołaj Jóżwiak 8a Jakub Włodarczyk 8a Marcin Buda 8b Dawid Jasiakiewicz 8b Wiktor Walczykowski 8b Mikołaj Kacprzak 8d |
1 |
Artur Michalski |
8. |
Mistrzostwa Powiatu w Piłce Siatkowej Chłopców |
Mikołaj Jóżwiak 8a Jasiakiewicz Dawid 8b Szczesiak Mateusz 7a Zieliński Piotr 7a Cieślak Szymon7b Ignaszak Oskar 8a Wiktor Walczykowski 8b Oliwier Witkowski 8b Mikołaj Ryczyński 8d |
1 |
Artur Michalski |
9. |
Mistrzostwa Powiatu w Mini Piłce Siatkowej Chłopców |
Bartosz Ciuśniak 7a Nikodem Chrostek 6b Antoni Wojtczak 6b Norbert Sobczak 6b Filip Wielogórski 6b Filip Jesiołowski 6c Antoni Małecki 6c Erik Schafer 6c Mateusz Zakolski 6c Miłosz Ciuśniak 5d |
1 |
Tadeusz Tomczak |
10. |
Mistrzostwa Powiatu w Piłce Nożnej w Turnieju o Puchar Tymbarku pod hasłem „Z podwórka na stadion” |
Szymon Ciechowicz 5a Wiktor Spławski 5a Patryk Piasecki 5b Julian Chrostek 5c Jan Donart 5c Marcel Tomczak 5c Marcel Chojnacki 5d Michał Najberg 5d Ksawery Pilarczyk 4b |
1 |
Tadeusz Tomczak |
11. |
Mistrzostwa Powiatu w Piłce Koszykowej Chłopców |
Oskar Ignaszak 8a Mikołaj Jóżwiak 8a Jakub Włodarczyk 8a Dawid Jasiakiewicz 8b Wiktor Walczykowski 8b Oliwier Witkowski 8b Michał Zenker 8b Filip Ratajczyk 8c Mikołaj Kacprzak 8d Szymon Kurzawa 8d Mikołaj Ryczyński 8d Adam Słowiński 8d |
2 |
Artur Michalski |
12 |
Mistrzostwa Powiatu w Piłce Siatkowej Dziewcząt |
Gabriela Bartczak 8a Klaudia Cieślak 8a Patrycja Gożdzikiewicz 7a Klaudia Itczak 8b Agnieszka Matuszak 8a Wiktoria Mazurek 7c Wiktoria Pisula 7c Aleksandra Sewioł 8b Wiktoria Szczupak 8a Zuzanna Szczupak 8b Aleksandra Ślusarek 7d Jagoda Świniarska 8b Julia Zawilska 8a |
2 |
Bożena Janowska |
13 |
Mistrzostwa Powiatu w Mini Piłce Siatkowej Dziewcząt |
Aleksandra Gawrońska 6d Julia Kaczmarek 6b Natalia Każmierczak 6e Alicja Kolasińska 6d Angelika Marczak 6c Aniela Marucha 6b Wiktoria Motała 6c Zofia Ostrowska 6d Amelia Perlińska 6d Anastazja Spioch 6c |
2 |
Bożena Janowska |
14 |
Mistrzostwa Powiatu w Mini Piłce Koszykowej Chłopców |
Norbert Sobczak 6b Antoni Wojtczak 6b Filip Wielogórski 6b Antoni Małecki 6c Erik Schafer 6c Mateusz Zakolski 6c Wiktor Lichawski 6c Igor Stasiak 6b Wojciech Świniarski 6b Kacper Pleśnierowicz 6b Stanisław Rygiel 6d |
2 |
Tadeusz Tomczak |
15 |
Mistrzostwa Powiatu w Pływaniu Drużynowym Dziewcząt (klasy młodsze) |
Zofia Ostrowska 6d Orłowska Maria 5c Zuzanna Podgórska 4a Nadia Stawska 5c Agata Kukuła 5c Kornelia Kacprzak 5c |
2 |
Tomasz Gargula |
16 |
Mistrzostwa Powiatu w Pływaniu Drużynowym Chłopców (klasy młodsze) |
Stasiak Igor 6b Urbaniak Gabriel 6d Wielogórski Filip 6b Chrostek Nikodem 6b Mielcarek Antoni 6d Rygiel Stanisław 6d Kolenda Adam 6d |
2 |
Tomasz Gargula |
OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 1 IM. HENRYKA SIENKIEWICZA W TURKU
W ROKU SZKOLNYM 2019 – 2020 - RELIGIA
Lp. |
Nazwa konkursu |
Osiągnięcia |
Opiekun |
|
Imię i nazwisko ucznia |
Osiągnięte miejsce |
|||
1. |
Parafialny Konkurs Różańcowy w Parafii NSPJ w Turku w kategorii „Różaniec dla NMP w Turku” |
Bartosz Papierkowski 2 c |
III miejsce |
E. Stefańska |
Amelia Ochocka 1c |
wyróżnienie |
s. Maksymiliana |
||
Sandra Groblica 3b |
wyróżnienie |
E. Stefańska |
||
2.
|
Parafialny Konkurs Różańcowy w Parafii NSPJ w Turku w kategorii „Róża dla NMP w Turku” |
Julia Kaczmarek 4c |
I miejsce |
s. Maksymiliana |
Milena Surmiak 3b |
III miejsce |
E. Stefańska |
||
Nikola Iciek 3a |
wyróżnienie |
E. Stefańska |
||
Patrycja Wieczorek 7d |
wyróżnienie |
E. Piekarczyk |
||
Michalina Tomczak 6e |
wyróżnienie |
s. Eliasza |
||
Martyna Ochocka 5c |
wyróżnienie |
s. Maksymiliana |
||
Amelia Ochocka 1b |
wyróżnienie |
E. Stefańska |
Sowa z klasą: Klasa 4 d – średnia ocen – 5,35
OSIĄGNIĘCIA SZKOŁY PODSTAWOWEJ
IM. HENRYKA SIENKIEWICZA NR 1 W TURKU
W ROKU SZKOLNYM 2014-2015
Klasa 6 d – średnia ocen – 5,15
Klasa 5 e – średnia ocen – 4,88
Klasa 6b – średnia ocen – 4,72
Klasa 4b – średnia ocen – 4,66
Klasa 5d – średnia ocen – 4,66
Lp. |
Dyplomy, podziękowania,
|
Osiągnięcia, rodzaj działania |
Osoba lub instytucja |
1. |
Certyfikat „Eko PRZYJACIEL” |
Podziękowanie za zaangażowanie i poświęcony czas Placówki Edukacyjnej na rzecz II edycji akcji ekologicznej. |
Marcin Napierała Prezes Slam Poland Sp. z. o.o. |
Lp. |
Nazwa konkursu |
Rodzaj konkursu (miejski, gminny, powiatowy, wojewódzki, ogólnopolski) |
Osiągnięte wyniki |
Nagrodzeni uczniowie |
Opiekunowie |
1. |
|
międzypowiatowy |
wyróżnienie |
Helena Gromada kl. IV d Zofia Dobrowolska kl. IV d |
E. Pawlak |
2. |
Ogólnopolska Olimpiada „Olimpusek” – nauczanie zintegrowane |
ogólnopolski |
Laureat |
Antonina Sawicka kl. II a Sonia Szudzik kl. II d Nina Misiek kl. II c Natalia Jurkiewicz kl. II c Grabowski Filip kl. III b |
I. Łuczk G. Sujewicz A. Perlińska M. Rzetecka |
3. |
Ogólnopolska Olimpiada „Olimpusek” – język angielski. |
ogólnopolski |
Laureat |
Kajetan Gargula kl. II d Marcin Buda kl. III b |
P. Betler |
4. |
XIX Konkurs Wiedzy o Wielkopolsce |
powiatowe |
Zakwalifikowanie się do etapu rejonowego |
Natalia Kałużna kl. IV d Nina Grabara kl. IV d Zuzanna Szczesiak kl. V e Weronika Dziamara kl. V e Weronika Poszwa kl. VI d Justyna Wojciechowska kl. VI d |
B. Mielczarek |
5. |
Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego |
wojewódzki |
Finalistka |
Wiktoria Włodarczyk kl. VI d |
E. Pawlak |
6. |
Międzynarodowy Konkurs Matematyczny KANGUR |
międzynarodowy |
Kategoria ŻACZEK -wyróżnienia Kategoria MALUCH - bardzo dobry Wyróżnienia Kategoria BENIAMIN - wyróżnienia |
Ada Koszykowska kl. II d Nina Misiek kl. II c
Igor Jasnowski kl. III b Joanna Paszak kl. III b Marcin Buda kl. III b
Adam Białas kl. IV d Maciej Biskup kl. IV c
Mikołaj Ryczyński kl. III d
Aleksandra Chrzuszcz kl. III b
Michalina Rosiak kl. IV d Zuzanna Skiba kl. IV d Natalia Kałużna kl. IV d
Filip Staszak kl. IV b Zuzanna Szczesiak kl. V e Bartosz Witkowski VI d Jakub Wojciechowski kl. VI d Aleksandra Frątczak kl. VI b Weronika Poszwa kl. VI d |
A. Perlińska G. Sujewicz A. Perlińska M. Rzetecka A. Majtka A. Koszykowska H. Baran M. Rzetecka A. Majtka A. Koszykowska A. Koszykowska W. Trocha A. Koszykowska |
7. |
XII Finał Regionalnego Konkursu Matematycznego „Czas na szóstkę” dla uczniów klas I i II gimnazjów i uczniów klas VI szkół podstawowych. |
regionalny |
II miejsce |
Gabriela Bocian kl. VI b Bartosz Witkowski VI d |
W. Trocha A. Koszykowska |
8. |
XIX Wojewódzki Konkurs Wiedzy o Wielkopolsce |
wojewódzki |
Laureat II miejsce III miejsce Finalista |
Natalia Kałużna kl. IV d Zuzanna Szczesiak kl. V e
Nina Grabara kl. IV d
Weronika Poszwa kl. VI d |
B. Mielczarek |
9. |
Konkurs Historyczny „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego” - etap wojewódzki.
|
wojewódzki |
Laureat Finalista |
Piotr Wojtkowiak kl. VI d
Zuzanna Szczesiak kl. V e |
B. Mielczarek |
10. |
18 Wielkopolski Konkurs Recytatorski i Plastyczny „Wierszydełko” - kategoria recytacja
|
wielkopolski |
I nagroda |
Nina Grabara kl. IV d |
E. Pawlak |
11. |
Ogólnopolski Turniej Pożarniczy „Młodzież zapobiega pożarom”. |
ogólnopolski |
I miejsce |
Hubert Wasilewski kl.VI b |
I. Dominiak |
12. |
Ogólnopolski Konkurs Geograficzny „Geo Planeta” |
ogólnopolski |
wyróżnienia II miejsce w kategorii prac indywidualnych |
Witkowski Bartosz kl. VI d Maciej Adamiak kl. VI d
Olszyna Patrycja
Klaudia Kowalewska kl. V d |
K. Morek Przybył Przybył |
12. |
Ogólnopolski Konkurs Ekologiczny „Eko – Planeta”. |
ogólnopolski |
wyróżnienia |
Maciej Adamiak kl. VI d Alicja Rybka kl. V a Julia Tomaszak kl. V e Gabriela Bocian kl. VI c
Bartosz Witkowski kl. VI d Weronika Poszwa kl. VI d Justyna Wojciechowska kl. VI d |
K. Morek K. Błajet B. Mielczarek K. Błajet K. Morek |
13. |
Konkurs Literacki „Sienkiewicz na wesoło” - Ogólnopolski Zlot Szkół Sienkiewiczowskich, Przasnysz 2015 |
ogólnopolski |
III miejsce |
Michalina Rosiak kl. IV d |
E. Pawlak |
14. |
23 Międzypowiatowy Konkurs Recytatorski, Strzałkowo 2015 |
międzypowiatowy |
nagroda |
Nina Grabara kl. IV d |
E. Pawlak |
15. |
23 Powiatowy Konkurs Recytatorski, Strzałkowo 2015 |
powiatowy |
nagroda w etapie powiatowym |
Helena Gromada kl. IV d |
E. Pawlak |
16. |
Konkurs Literacki „Wstrzymał Słońce, ruszył Ziemię, młodym twórcom dał natchnienie – żartobliwy portret Mikołaja Kopernika”. |
miejski |
I nagroda |
Nina Grabara kl. IV d |
E. Pawlak |
17. |
Ogólnopolski Konkurs Albus 2015 z języka angielskiego |
ogólnopolski |
I miejsce III miejsce wyróżnienie |
Natalia Kałużna kl. IV d Zuzanna Skiba kl. IV d
Aleksandra Kukuła kl. IV d Michalina Rosiak kl. IV d Radosław Kałużny kl. IV b Alicja Rybka kl. V a Bartosz Witkowski kl. VI d Piotr Wojtkowiak kl. VI d |
M. Sobczak T.Gutaj P. Betler |
18. |
Powiatowy Konkurs Czytelniczy „Mistrz Pięknego Czytania” - Powiatowa Biblioteka w Turku |
powiatowy |
dyplom |
Nina Grabara kl. IV d |
E. Pawlak |
Lp. |
Nazwa konkursu |
Rodzaj konkursu (miejski, gminny, powiatowy, wojewódzki, ogólnopolski) |
Osiągnięte wyniki |
Nagrodzeni uczniowie |
Opiekunowie |
1 |
Mistrzostwa Powiatu w indywidualnych biegach przełajowych |
powiatowy |
I miejsce (34 miejsce w finale Wielkopolski) II miejsce ( 60 miejsce w finale Wielkopolski) |
Adam Kolański kl. VI c Sandra Wszędybył kl. VI c |
T. Gargula T. Tomczak |
2. |
Mistrzostwa Powiatu w sztafetach pływackich |
powiatowy |
II miejsce (39 miejsce w finale Wielkopolski) |
Piotr Wojtkowiak kl. VI d Aleksander Pikuła kl. V e Jakub Wojciechowski kl. VI d Maciej Adamiak kl. VI d Adam Kolański kl. VI c Robert Ulański kl. VI d Kajetan Gargula kl. II d Alicja Rybka kl. V a Katarzyna Łapka kl. VI d Nadia Jancy kl. V b Adrianna Kolenda kl. V b Gabriela Włodarczyk kl. V d Paulina Grąbkowska kl. V d |
T. Gargula T. Tomczak |
3. |
Mistrzostwa Powiatu Tureckiego w mini piłkę siatkową chłopców |
rejonowy |
II miejsce (5 miejsce w Rejonie Konińskim) |
Adam Kolański kl. VI c Jakub Wojciechowski kl. VI d Bartosz Witkowski kl. VI d Maciej Adamiak kl. VI d Błażej Hartman kl. VI a Filip Staszak kl. IV b Aleksander Pikuła kl. V e Kacper Latuszewski kl. V e Tymoteusz Szulc kl. V e Kacper Czekała kl. VI b |
T. Gargula T. Tomczak |
4. |
Mistrzostwa Miasta Turku w pływaniu |
miejski |
I miejsce II miejsce III miejsce |
Gabriela Włodarczyk kl. V d Wojciech Ślósarczyk kl. V e Gabriela Włodarczyk kl. V d Piotr Wojtkowiak kl. VI d Paulina Grąbkowska kl. V d |
T. Gargula T. Tomczak |
5. |
Mistrzostwa Powiatu w drużynowych szachach |
powiatowy |
II miejsce |
Bartosz Witkowski kl. VI d Oliwier Witkowski kl. III d Jakub Wojciechowski kl. VI d Agata Majda kl. VI b |
T. Gargula T. Tomczak |
Lp. |
Nazwa konkursu |
Rodzaj konkursu (miejski, gminny, powiatowy, wojewódzki, ogólnopolski) |
Osiągnięte wyniki |
Nagrodzeni uczniowie |
Opiekunowie |
1.
|
34 Konkurs Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej, Konin 2015, |
międzypowiatowy |
II nagroda wyróżnienie |
Paula Biskup kl. II c Amelia Sobczyk kl. I d |
I. Ochota |
2.
|
20 Konkurs Piosenki „Wygraj Sukces” |
powiatowy |
wyróżnienie - nominacja do II etapu kwalifikacji regionalnych wyróżnienie- eliminacje rejonowe dyplom |
Paula Biskup kl. II c Amelia Sobczyk kl. I d Nina Grabara kl. IV d Jakub Świderski kl. IV d Maja Walas kl. I d Natalia Jurkiewicz kl. II c Michalina Rosiak kl. IV d |
I. Ochota |
3.
|
IX Powiatowy Przegląd Twórczości Katolickiej zorganizowanej przez CKBP Gmina Przykona – część muzyczna |
powiatowy |
wyróżnienie |
Paula Biskup kl. II c |
I. Ochota A. Perlińska |
4.
|
Festiwal Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej „Mikrofon, Scena i Ty” |
powiatowy |
I nagroda |
Paula Biskup kl. II c |
I. Ochota |
5.
|
Ogólnopolski Konkurs Wokalny w ramach Festiwalu „Młodych Bajanie”. |
ogólnopolski |
wyróżnienie |
Jakub Świderski kl. IV d |
I. Ochota |
6. |
Powiatowy Konkurs Piosenki Angielskiej „You can sing In Englisz”. |
powiatowy |
nagroda |
Eryka Olas kl. IV b Gabriela Pękacz kl. VI d |
M. Sobczak T. Gutaj |
Lp. |
Nazwa konkursu |
Rodzaj konkursu (miejski, gminny, powiatowy, wojewódzki, ogólnopolski) |
Osiągnięte wyniki |
Nagrodzeni uczniowie |
Opiekunowie |
1. |
Międzynarodowy Konkurs . „Ozdoby Świąteczne; Świąteczna ozdoba z mojego regionu”. |
międzynarodowy |
wyróżnienie |
Piotr Wojtkowiak kl. VI d |
A. Piwońska |
2. |
Gminny Konkurs Plastyczny „Pisanka wielkanocna” – Miejski Dom Kultury w Turku. |
miejski |
nagroda |
Sonia Szudzik II d |
G. Sujewicz A. Piwońska |
3. |
II Edycja Konkursu Plastycznego „Przyrodnicze rymowanie - otaczającego świata poznanie – gady i płazy wielkopolskich parków krajobrazowych”. |
wielkopolski |
I nagroda II nagroda |
Agata Drabina kl. V e Mateusz Bilkowski kl. V e |
A. Piwońska |
4. |
IV Międzynarodowy Konkurs Artystyczny Włodzimierza Pietrzaka pt. „ Całej ziemi jednym objąć nie można uściskiem”. Fotografia. |
międzynarodowy |
II nagroda Foto |
Adam Przekwas kl. V b |
A. Piwońska |
5. |
IX Powiatowy Przegląd Twórczości Katolickiej zorganizowanej przez CKBP Gmina Przykona – część plastyczna. |
powiatowy |
nagroda |
Sonia Szudzik kl. II d Radosław Kałużny kl. IV b Mateusz Bilkowski kl. IV c |
s. Danuta Maciejewska |
6. |
Wielkopolski Konkurs Recytatorski i Plastyczny „Wierszydełko” - kategoria plastyka |
wielkopolski |
I nagroda |
Weronika Karolak kl. IV d Oliwia Czekalak kl. IV d |
A. Piwońska |
7. |
Konkurs Plastyczny „Podróż z Sienkiewiczem”- gra planszowa - Ogólnopolski Zlot Szkół Sienkiewiczowskich, Przasnysz 2015 |
ogólnopolski |
wyróżnienie |
Aleksandra Kukuła kl. IV d |
A. Piwońska |
8. |
XII Edycja Ogólnopolskiego Konkursu Twórczości Plastycznej „Świat w oczach najmłodszych, barwy radości” |
ogólnopolski |
Zakwalifikowanie do wystawy |
Maja Przybył kl. III d |
A. Piwońska |
9. |
XIII Międzynarodowy Konkurs Plastyczny „Inne spojrzenie”. |
międzynarodowy |
wyróżnienie |
Dominik Wdowiak IV b |
A. Piwońska |
10. |
Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Mój Teatr”. |
ogólnopolski |
Zakwalifikowanie do wystawy |
Szymon Kurzawa III d Klaudia Mruk kl. V b Radek Brzóska V a Bartosz Brożek kl. V a |
A. Piwońska |
11. |
Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Dla Dzieci i Młodzieży Anioły i Diabły. |
ogólnopolski |
Wyróżnienie Zakwalifikowanie do wystawy |
Piotr Mikołajczyk kl. VI b Joanna Ziętek kl. VI b |
A. Piwońska |
12. |
Miejski Konkurs „Najoryginalniejsza Marzanna”. |
miejski |
I miejsce II miejsce III miejsce |
Piotr Cieślak kl. I e Patryk Majewski kl. I e Gabriel Russek kl. I e Chłopcy kl. I c
|
E. Frasunkiewicz H. Koszada |
Lp. |
Nazwa konkursu |
Rodzaj konkursu (miejski, gminny, powiatowy, wojewódzki, ogólnopolski) |
Osiągnięte wyniki |
Nagrodzeni uczniowie |
Opiekunowie |
1. |
Turkowski Prezentacje Teatrów Dziecięcych, TURKOLANDIA. |
ogólnopolski |
I nagroda |
Teatr SZPILKA |
E. Pawlak A. Piwońska I. Ochota |
2. |
37 Konfrontacje Teatrów Dziecięcych „Przestrzenie Wyobraźni, Kłodawa 2015. |
międzypowiatowy |
Nagroda |
Teatr SZPILKA |
E. Pawlak A. Piwońska I. Ochota |
3. |
16 Festiwal Szkolny PLAMA |
miejski |
Nagroda Główna Burmistrza Miasta Turku |
Teatr SZPILKA |
E. Pawlak A. Piwońska I. Ochota |
4 |
10 Przegląd Młodego Teatru Wielkopolskiego, „Dzień Dobry Sztuko” – Suchy Las 2015. |
wojewódzki |
Występ gościnny |
Teatr SZPILKA |
E. Pawlak A. Piwońska I. Ochota |
5. |
Turkowska Prezentacja Teatrów Dziecięcych, TURKOLANDIA |
ogólnopolski |
II nagroda |
Szpilka MINI |
E. Pawlak A. Piwońska I. Ochota |
6. |
37 Konfrontacje Teatrów Dziecięcych „Przestrzenie Wyobraźni, Kłodawa 2015 |
międzypowiatowy |
udział |
Szpilka MINI |
E. Pawlak A. Piwońska I. Ochota |
7. |
16 Festiwal Szkolny PLAMA
|
miejski |
wyróżnienie |
Szpilka MINI |
E. Pawlak A. Piwońska I. Ochota |