NASI UCZNIOWIE W ELIMINACJACH POWIATOWYCH OGÓLNOPOLSKIEGO TURNIEJU WIEDZY POŻARNICZEJotwp 5

W sobotę 16 marca w Malanowie odbyły się powiatowe eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”.

Naszą szkołę w swoich kategoriach wiekowych reprezentowali: Jakub Dziurdziński, uczeń klasy 4d SP, który jak się okazało był najmłodszym uczestnikiem konkursu oraz Agata Drabina, uczennica klasy 3b GIM.

Pytania konkursowe okazały się bardzo trudne i nasi uczniowie nie zajęli czołowych lokat, jednak organizatorzy docenili olbrzymi wkład pracy włożony w przygotowanie do konkursu i wszystkich uczestników nagrodzili dyplomami oraz drobnymi upominkami.