MIKOŁAJKI 20181203 091903
Mikołajki to doskonała okazja do okazywania sobie sympatii, integracji, wspólnych zabaw oraz refleksji na temat nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia. Uczniowie naszej szkoły obchodzili ten szczególny dzień na wiele różnych sposobów. Większość dzieci obdarowywała się upominkami. Niektóre klasy wraz z wychowawcami zdecydowały się na wspólne wyjście do pizzerii, na kręgle lub własnoręczne tworzenie ozdób świątecznych. Dzieci z klas IV-VI wzięły udział w warsztatach organizowanych przez Muzeum Miasta Turku, podczas których ozdabiali styropianowe choinki wstążeczkami i guzikami. Wszystkim towarzyszył dobry humor i świąteczny nastrój.