PANI BOŻENA MIELCZAREK WYRÓŻNIONA W KONKURSIE „WIELKOPOLSKI NAUCZYCIEL nauczyciel 8ROKU”

Z dumą informujemy, że w kategorii „Wielkopolski Nauczyciel Roku” wyróżnienie otrzymała  pani Bożena Mielczarek – nauczycielka historii, wieloletni opiekun Samorządu Uczniowskiego w naszej szkole. Kapituła Konkursu doceniła innowacyjne metody pracy z dziećmi, współpracę ze środowiskiem lokalnym, dbałość o wysoką jakością nauczania. Pani Bożena Mielczarek kształtuje wśród uczniów postawy obywatelskie i patriotyczne, co osiąga poprzez apele, happeningi, uroczystości upamiętniające ważne wydarzenia dla historii naszego kraju, tzw. żywe lekcje historii, spotkania z ciekawymi ludźmi, wycieczki, udział pocztu sztandarowego w uroczystościach miejskich. Te i szereg innych działań, do których angażuje całą społeczność szkolną stały się istotnym elementem wychowania i tradycji w naszej szkole i przyczyniły się do uzyskania zaszczytnego wyróżnienia.

25 września br. w Teatrze Wielkim im. Stanisława Moniuszki w Poznaniu odbyła się uroczysta Gala, podsumowująca konkurs „Wielkopolski Nauczyciel Roku”. Pani Bożena Mielczarek z rąk pani Marzeny Wodzińskiej v-ce Marszałek Województwa Wielkopolskiego otrzymała statuetkę przedstawiającą dłoń, owiniętą laurem, trzymającą diament – symbolizujący ucznia oraz dyplom potwierdzający osiągnięcia. W uroczystości podsumowującej konkurs udział wzięli: dyrektor szkoły Elżbieta Pokojowa, v-ce dyrektor Krystyna Morek oraz nauczyciele. Galę uświetnił występ solistów Teatru Wielkiego oraz Koncert Varius Manx & Kasia Stankiewicz.

Serdecznie gratulujemy pani Bożenie Mielczarek, życzymy dalszych sukcesów i oczywiście zadowolenia z pracy z dziećmi i młodzieżą.