SUKCESY UCZNIÓW SP1 G2 koniec 2 29

W roku szkolnym 2017/2018 uczniowie klas siódmych Szkoły Podstawowej nr 1 mogą pochwalić się rewelacyjnymi wynikami uzyskanymi w Wojewódzkich Konkursach Przedmiotowych.

I tak uczennica klasy 7d Natalia Kałużna została laureatką Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego, a jej kolega z klasy 7a Mateusz Michalak finalistą. Matematyka, królowa nauk, nie jest również dla naszych uczniów przedmiotem trudnym. Możemy się poszczycić laureatką Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego - Zuzanną  Skibą oraz finalistką - Natalią Kałużną - z kasy 7d.
Wyniki uzyskane przez uczniów podczas konkursów wojewódzkich są dowodem ich ogromnej wiedzy i znajomości przedmiotu. Czynią ich najlepszymi wśród najlepszych i są dowodem  wytężonej pracy oraz wsparcia nauczycieli prowadzących - Agnieszki Rajczyk,  Agnieszki Płóciennik i Katarzyny Orłowskiej.