DSC01641WRĘCZENIE NAGRÓD W IX EDYCJI KONKURSU MEMORY MASTER

W środę 13 czerwca w sali sportowej w naszej szkole odbyło się ogłoszenie wyników oraz wręczenie nagród za udział w IX edycji konkursu Memory Master. Nasz gość - p.Tomasz Orłowski, dyrektor szkoły języków obcych Eureka jak co roku ufundował niezwykle atrakcyjne nagrody dla najlepszych uczestników. I miejsce - Oliwia Błaszczyk (kl.6b) - bon do Empiku na kwotę 100 zł. i słodycze; II miejsce - Roksana Kaźmierczak (kl.5d) - bon do Empiku na kwotę 70 zł. oraz słodkie upominki; III miejsce - Marcin Buda (kl.6b) - bon do Empiku za kwotę 50 zł. i słodycze. Wszyscy uczestnicy niezależnie od uzyskanego miejsca otrzymali czekoladę i list stypendialny umożliwiający darmowe lekcje języka angielskiego przez cały wrzesień w szkole języków obcych Eureka. Co więcej, każdy uczeń, który nie zajął miejsca w pierwszej trójce konkursu, miał szansę na nagrodę w postaci głośnika lub słuchawek, które zostały wylosowane przez panią dyrektor Krystynę Morek. Szczęście sprzyjało Marceli Jakubowskiej (kl.5a) i Natalii Kazimierczak (kl.4e), które nie kryły swojej radości i zaskoczenia. Mamy nadzieję, że w przyszłej, dziesiątej już edycji konkursu, uczniowie będą równie sumiennie przyswajali nowe angielskie słówka i wyrażenia.