DSC01685PEŁNA WRAŻEŃ WYCIECZKA DO WROCŁAWIA

30 maja, klasy 1d oraz 2c wyjechały na całodniową wycieczkę do Wrocławia. Wyjazd był prezentem od rodziców i pań dla dzieci z okazji Dnia Dziecka.

Pierwszą atrakcją wycieczki był spacer po mieście z wrocławskim przewodnikiem szlakiem miejscowych krasnali. Następnie, po posiłku, dzieci miały wielką przyjemność płynąć statkiem spacerowym po Odrze do wrocławskiego ZOO. Tam przy upalnej pogodzie, podziwiały zwierzęta z niemal całego świata. Chętnie kupowały pamiątki oraz upominki dla najbliższych. Jednak największą i najbardziej wyczekiwaną atrakcją wycieczki, okazała się wizyta w najnowocześniejszym oceanarium w Polsce ,,Afrykarium”. Uczniowie mogli tam poznać zwierzęta zamieszkujące Morze Czerwone i rzekę Nil, a także poczuć atmosferę prawdziwej dżungli.

Opiekę nad uczniami sprawowały wychowawczynie klas - Izabela Ochota i Agnieszka Perlińska oraz p. Monika Poturała i dwie mamy uczniów klasy 2c, którym serdecznie dziękujemy za pomoc.

To był naprawdę pełen wrażeń dzień, choć męczący z powodu upalnej aury!