KOLEJNY SUKCES RECYTATORÓW Z SP1 FB IMG 1525709950456

Czworo uczniów "Jedynki" wzięło udział w finale 26. Międzypowiatowego Konkursu Recytatorskiego "Czerwieńcie, zieleńcie się słowa..."

Uczniowie: Amelia Sobczyk, Maja Walas, Brunon Grabara i Paula Biskup, aby stanąć na scenie Gminnego Ośrodka Kultury w Strzałkowie, musieli wziąć udział w eliminacjach szkolnych, gminnych i powiatowych. Dlatego już sam udział w finałowym spotkaniu to duże osiągnięcie. Dodać należy, że poziom , jaki zaprezentowało 71 uczestników, był bardzo wysoki. Jury pod przewodnictwem Jerzego Kaszuby z Sieradzkiego Centrum Kultury przyznało Brunonowi Grabarze i Pauli Biskup nagrody. Gratulujemy!