SOWA DLA KLASY 4D received 1582652848485573

Od wielu lat w naszej szkole organizowany jest konkurs „ Sowa z klasą” czyli  klasa z najwyższą średnią ocen w szkole.  Celem konkursu jest motywowanie uczniów do zdobywania wysokich wyników w nauce. Również i  w tym roku po zakończeniu pierwszego semestru wyłoniono klasę z najwyższą średnią .

„Klasą na szóstkę” okazali się uczniowie z klasy 4d - 5,06 i to im przypadła statuetka „Sowa z klasą”.

Pani Dyrektor Elżbieta Pokojowa  w obecności rodziców  przekazała statuetkę „Sowy z klasą” uczniom kl.4d. Rodzice w nagrodę dla najlepszej klasy w szkole przygotowali wspaniały tort z pięknym napisem i  pamiątkowe medale. Nie zabrakło też gratulacji od  Pani Dyrektor oraz życzeń  dalszych sukcesów i zatrzymania sowy na dłużej.