DYSKOTEKA INTEGRACYJNAdyskoteka 1

W czwartek 5 października w godzinach między 18:00 a 21:00 Szkoła Podstawowa nr 1 przy ul. Parkowej 3 rozbrzmiewała muzyką.

Samorząd Uczniowski zorganizował fantastyczną dyskotekę, w której tłumnie uczestniczyli uczniowie klas VII szkoły podstawowej oraz II i III gimnazjalnych. Wszyscy byli bardzo zadowoleni, że mogli spotkać się z koleżankami i kolegami po lekcjach. Co do oprawy muzycznej to DJ spisał się na medal, prezentując zróżnicowane utwory, starsze i najnowsze przeboje. Jednym słowem – dla każdego coś miłego. Z utęsknieniem czekamy na następną taką imprezę.