MIKOŁAJKI  W KLASIE   3  B    ŚWIĄTECZNIE  I  NA  SPORTOWODSC 7102

Tegoroczne Mikołajki  w klasie 3 b  były  już trzecimi szkolnymi  Mikołajkami. Dzieci z klasy przyzwyczajone  są to tego, że  ich rodzice mają wspaniałe pomysły na zorganizowanie przeróżnych imprez okolicznościowych.  Każda impreza jest inna, nowa, nietypowa, zaskakująca i wywołująca uśmiech na twarzy dzieci oraz dorosłych. W tym roku  Mikołajki rozpoczęły się od pokazu umiejętności karateków z Turkowskiego Klubu Sportowego OYAMA  Karate pod czujnym okiem pana Włodzimierza Rygierta.  Pokaz był ciekawy i interesujący.  Zawodnicy wykonywali go z wielką precyzją i zaangażowaniem. Następnym punktem spotkania był udział naszych dzieci w ćwiczeniach karate. Dzieci chętnie włączyły się do ćwiczeń i mini zawodów. Gdy niektórzy pomyśleli, że to koniec klasowych mikołajkowych atrakcji, okazało się, że w łączniku bibliotecznym przy choince czeka na dzieci Święty Mikolaj. Mikołaj  wręczył dzieciom mikołajkowe prezenty. W paczkach były słodycze oraz kubki ze zdjęciem całej klasy . To była kolejna udana impreza w klasie 3 b.