„DZIEŃ RODZINY” W KLASIE 2EDSC02442

„KOCHAM CIĘ MAMO , KOCHAM CIĘ TATO” pod takim hasłem, w środę 31 maja w  klasie 2e odbyła się uroczystość z okazji Dnia Mamy i Taty, na którą zostali zaproszeni rodzice. Uczniowie zaprezentowali się w montażu słowno-muzyczno-tanecznym. Wierszem, piosenką i tańcem podziękowali Rodzicom za dobroć, za miłość za to, że po prostu są. Na koniec uczniowie odegrali humorystyczną scenkę na temat „Rodzina na dobre i na złe” i wręczyli własnoręcznie przygotowane  upominki. Po części artystycznej, na wszystkich gości i dzieci czekał słodki poczęstunek przygotowany przez mamy. Wspaniała uroczystość mogła się odbyć dzięki zaangażowaniu rodziców i uczniów.