SUKCES RECYTATORSKI

W turkowskim ogólniaku odbył się finał VIII  MIĘDZYNARODOWEGO KONKURSU20170225 131000  ARTYSTYCZNEGO im. Włodzimierza Pietrzaka pt. „Całej ziemi jednym objąć nie można uściskiem”. Uczniowie z całego kraju recytowali wiersze Włodzimierza Pietrzaka – prawnika, pisarza i żołnierza, który związany był z Turkiem. Od ośmiu lat konkurs cieszy się dużym zainteresowaniem uczniów „Jedynki”. Odnoszą w nim co roku sukcesy.  W tegorocznej edycji  recytatorskiej w kategorii szkół podstawowych I nagrodę zdobyła Aleksandra Pietrzak z klasy 6d.Gratulujemy laureatce i życzymy dalszych sukcesów!