PRZEDSTAWIENIE JASEŁKOWE KLASA 2E

Święta Bożego Narodzenia to wyjątkowy okres w roku, na który długo czekają nie tylko dorośli, aleDSC02178 również  dzieci. W piątek 16grudnia tradycyjnie, jak co roku odbyły się nasze klasowe Jasełka Bożonarodzeniowe. Przepiękna sceneria, nastrojowe kolędy, pastorałki i piosenki świątecznew wykonaniu dzieci stworzyły niepowtarzalny, radosny nastrój wprowadzający w atmosferę Świąt Bożego Narodzenia.Dzieci  w specjalnie przygotowanych strojach z dużym zaangażowaniem i przejęciem odtwarzały swoje role. Po raz kolejny mogliśmy przeżyć historię narodzin Jezusa.Był św. Józef, Maryja, aniołowie,pasterze ze swoimi darami oraz Trzej Królowie, którzy oddali hołd małemu dzieciątku. Rodzicom występ bardzo się podobał, o czym świadczyły gromkie brawa. Na koniec zgodnie z tradycją były świąteczne życzenia i słodki poczęstunek.