SZKOLNA DEBATA WYBORCZADSCN7023

Dnia 26 września w naszej szkole odbyła się szkolna debata wyborcza. Podczas tego spotkania kandydaci startujący do SU przedstawili swój program wyborczy i próbowali nakłonić wyborców do głosowania właśnie na nich. Każdy miał 2 minuty na zaprezentowanie siebie i swoich obietnic wyborczych. W ich wypowiedziach kandydatów znalazły  się ciekawe pomysły, które chcieliby wprowadzić  w naszej szkole.

Wszyscy  uczniowie  potrafili zaprezentować swój program wyborczy.  Kandydatów  zapytano, jak chcą zrealizować swoje pomysły,  potrafili  udzielić konkretnej odpowiedzi. Wygląda na to, że pytania okazały się łatwe. Kandydaci wykazali się dużą odwagą, stając przed przedstawicielami  klas i panią wicedyrektor. Bardzo cieszy nas fakt, że uczniowie startujących do Zarządu SU przyszli  na debatę przygotowani.  Debatę uważamy za udaną. Gdy wybory się zakończą, przekonamy się, kto był najbardziej wiarygodny podczas wystąpienia jak i podczas kampanii wyborczej.