UCZENNICE SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 1 W TURKU WŚRÓD NAJLEPSZYCH RECYTATORÓW I PLASTYKÓW

W WIELKOPOLSCE  DSC03576

Już po raz 17. w Ślesinie odbył się Wielkopolski Konkurs Recytatorski i Plastyczny „Wierszydełko”. Wzięło w nim udział 58 utalentowanych uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych z całej Wielkopolski, wśród nich znalazły się cztery uczennice SP nr 1 w Turku, które zaprezentowały się znakomicie. W części recytatorskiej nagrodzono Ninę Grabarę i Martę Gomułkę, a wyróżniono Agatę Drabinę. W części plastycznej konkursu wystąpiła MartynaPiwońska, która również otrzymała nagrodę. Warto podkreślić, że aby uczestniczyć w konkursie trzeba było przejść wiele eliminacji i zwyciężyć w 22. Międzypowiatowym Konkursie Recytatorskim „Czerwieńcie, zieleńcie się słowa” w Strzałkowie. Gratulujemy, życząc kolejnych sukcesów!