CHOINKA  W  NASZEJ  SZKOLE  W  FOTOGTAFII  P. TOMASZA GUTAJA
Choinka-SP1-stycze 2014 16

Zabawa choinkowa to zawsze długo oczekiwana impreza szkolna. W tym roku ze względu
na budowę nowej sali gimnastycznej długo nie wiadomo było, gdzie się odbędzie. Były różne propozycje. Sprawdziło się jednak powiedzenie: „małe, ciasne ale własne”, czyli Samorząd Uczniowski zdecydował, że „Choinka” odbędzie się  po prostu na szkolnym korytarzu.

Okazało się, że była to trafna decyzja. Wszyscy bawili się świetnie. Dj Adrian od razu nawiązał z naszymi uczniami doskonały kontakt. Ciekawe i modne miksy muzyczne, znane i lubiane utwory sprawiły, że była to super zabawa. W tym roku królowały utwory: „Bałkanica” oraz  „My Słowianie”. Powodzeniem cieszyły się również dedykacje indywidualnie dobrane dla danej osoby, np. pani Jolanta Idziak – nauczycielka przyrody otrzymała w dedykacji piosenkę „Pszczółka Maja”. Ta i inne dedykacje wzbudziły wiele radości i pozytywnej energii.  Jak widać podczas tak udanej zabawy można było stracić wiele kalorii, ale o ich wyrównanie zadbali rodzice uczniów, którzy przygotowali w klasach poczęstunki.  Było wiele smakołyków, największym jednak powodzeniem cieszyła się oczywiście pizza. Karnawałową  atmosferę podkreślały dekoracje izb lekcyjnych . W związku z zaangażowaniem i różnymi pomysłami trudno było dokonać oceny. To , że „Choinka” była  udana, widać na zdjęciach, które wykonał nasz szkolny fotograf – pan Tomasz Gutaj. Dobrze, że mamy wiele zdjęć, bo będziemy mogli przypomnieć sobie  różne  chwile zatrzymane w kadrze obiektywu aparatu, aktualnie modne stroje i fryzury. Dziękujemy rodzicom i nauczycielom za pomoc w organizacji „Choinki”. Czekamy na następną wspólną zabawę.

Emilia Kozłowska